W niedzielę wybory. Gdzie głosować?

, Polityka, Wiadomości, 27.06.2020 16:30,
Na prośbę Czytelników z gminy Andrychów publikujemy wykaz obwodowych komisji wyborczych w gminie Andrychów.
W niedzielę wybory. Gdzie głosować?










Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

miasto Andrychów – ulice: 1 - go Maja, Floriańska, Garncarska, Krakowska (numery nieparzyste: 1 - 81), Legionów, Leśna, Na Wzgórzach, Ogrodowa, Ferdynanda Pachla, Parkowa, Pl. Adama Mickiewicza, Pod Skarpą, Przyjaźni, Rodzinna, Rynek, Słoneczna, Słowackiego, Romualda Traugutta, Wyzwolenia;

Andrychów, Urząd Miejski, ul. Rynek 16, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


2

miasto Andrychów-ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Beskidzka, Ignacego Daszyńskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki, Olszyny, Piękna, Podgórska, Al. Adama Wietrznego;

Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 2, Hala Sportowa, ul. Ignacego Daszyńskiego 14, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


3

miasto Andrychów-ulice: Fabryczna, Bartosza Głowackiego, Polna, Sarnia, Tkacka, Tkacka Boczna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Żwirki i Wigury;

Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Jarosława Dąbrowskiego 2, 34-120 Andrychów


4

miasto Andrychów – ulice: Stefana Batorego, Biała Droga, Henryka Biłki, Władysława Broniewskiego, Cicha, Marii Curie-Skłodowskiej, Grunwaldzka, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Konstytucji 3 Maja, Krakowska (numery nieparzyste: od numeru 83; numery parzyste: od numeru 136), Lipowa, Wandy Malickiej, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Powstańców Warszawy, Bolesława Prusa, Przemysłowa (numery nieparzyste: od numeru 5; numery parzyste: od numeru 8), Gen. Władysława Sikorskiego, Solidarności, Strefowa, Szarych Szeregów, Tęczowa, Topolowa, Wincentego Witosa, Tadeusza Wolfa, Emila Zegadłowicza;

Andrychów, Hala sportowa, ul. 1 Maja 4, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


5

miasto Andrychów-ulice: 27 - go Stycznia, Brzegi, Krakowska (numery parzyste: 56÷134), Niecała, Przemysłowa (numery nieparzyste: 1 - 3, numery parzyste: 2 - 6), Starowiejska, Szewska;

Andrychów, Miejski Dom Kultury, ul. Szewska 7, 34-120 Andrychów


6

miasto Andrychów-ulice: Metalowców; Włókniarzy 1C, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;

Andrychów, Małopolski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Starowiejska 22b, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


7

miasto Andrychów – ulice: Stanisława Lenartowicza 1, 2, 3, 5, 19; Włókniarzy 10, 10a, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 32, 33, 34;

Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Włókniarzy 10a, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


8

miasto Andrychów – ulice: Graniczna, Krakowska (numery parzyste: 2 - 54), Stanisława Lenartowicza 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 72, 74, 76;

Andrychów, Klub Osiedlowy ASM, ul. Stanisława Lenartowicza 7, 34-120 Andrychów


9

miasto Andrychów – ulica: Stanisława Lenartowicza 26, 28, 30, 32, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 69, 70, 71;

Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 5, Sala lekcyjna, ul. Stanisława Lenartowicza 26, 34-120 Andrychów


10

miasto Andrychów-ulica: Stanisława Lenartowicza 25, 38, 44, 46, 48, 50, 60, 64, 66, 68;

Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 5, Świetlica, ul. Stanisława Lenartowicza 26, 34-120 Andrychów


11

część sołectwa Roczyny-ulice: Bielska (numery nieparzyste: 1 - 65; numery parzyste: 2 - 90), Cyprysowa, Dolna, Krótka, Kwiatowa, Ogrodnicza, Sadowa, Słoneczna, Sołecka, Sportowa, Stawowa, Środkowa, Zarzeczna

Roczyny, Zespół Szkół Samorządowych, Sala lekcyjna /wejście boczne, Roczyny ul. Szkolna 10, 34-120 Andrychów


12

część sołectwa Roczyny-ulice: Akacjowa, Bielska (numery nieparzyste: od numeru 67; numery parzyste: od numeru 92), Bławatkowa, Bukowa, Bursztynowa, Diamentowa, Graniczna, Graniczna Górna, Gronie, Jarzębinowa, Jesionowa, Konwaliowa, Krajobrazowa, Kryształowa, Lawendowa, Leszczynowa, Leśna, Makowa, Malownicza, Modrzewiowa, Ks. Jana Nowaka, Perłowa, Plenerowa, Podgórska, Polana, Rubinowa, Rumiankowa, Spokojna, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, Topolowa, Turkusowa, Wiedeńska

Roczyny, Zespół Szkół Samorządowych, Sala lekcyjna /wejście główne, Roczyny ul. Szkolna 10, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


13

część sołectwa Sułkowice-Łęg – ulice: miejscowość Sułkowice: Bł. Siostry Faustyny, Centralna, Górska, Mostowa, Okrężna, Sadowa, Turystyczna, Wiosenna, Wspólna (nr 15; numery parzyste: 4 - 26, 30 - 32, 36 - 62, 66 - 100, 104 - 108, 130 - 136, 144, 144A - 144C, 158

Sułkowice-Łęg, Zespół Szkół Samorządowych, Sułkowice ul. Centralna 2, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


14

część sołectwa Sułkowice-Łęg – ulice (osiedla): miejscowość Sułkowice: Beskidzka, Kościelna, Zarzeczna; miejscowość Targanice: Długa (numery nieparzyste: 1 - 25, numery parzyste: 2 - 42 i numer 60, Dobra, os. Francja, os. Gierkówka, os. Podmiejskie;

Sułkowice-Łęg, Remiza OSP, Sułkowice ul. Beskidzka 124a, 34-120 Andrychów


15

sołectwo Brzezinka-ulice: miejscowość Brzezinka: Św. Antoniego, Graniczna, Tadeusza Kowalczyka, Legionistów, Podgórska, Polna, Słoneczna, Źródlana; miejscowość Roczyny: Działy; miejscowość Targanice: Długa (numery nieparzyste: od numeru 27, numery parzyste: 44 - 58, 60a - 60H, od numeru 62), Graniczna, Żwirki i Wigury;

Brzezinka, Publiczna Szkoła Podstawowa, Brzezinka ul. Słoneczna 5, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


16

część sołectwa Targanice-ulice (osiedla): miejscowość Targanice: Brzezińska, Floriańska, Jagodowa, Jałowcowa, Kalinowa, Łagodna, Nad Potokiem, Olchowa, Orzechowa, Pogodna, Polanka, os. Wawrzynówka, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa, Wrzosowa; miejscowość Brzezinka: Brzezińska, Kalinowa, Nad Potokiem, Pogodna, Wesoła, Złota Górka;

Targanice, Zespół Szkół Samorządowych, Mała sala gimnastyczna, Targanice ul. Beskidzka 46, 34-120 Andrychów


17

część sołectwa Targanice-ulice (osiedla): miejscowość Targanice: Beskidzka, Brzozowa, Cisowa, Górska, Jawornicka, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kolorowa, os. Modrzewiowe, Nowa Wieś, Różana, Sosnowa, os. Świerkowe;

Targanice, Zespół Szkół Samorządowych, Pokój nauczycielski, Targanice ul. Beskidzka 46, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


18

sołectwo Sułkowice – Bolęcina – ulice: miejscowość Sułkowice: Farmerska, Grzybowa, Kamieńcowa, Młyńska (bez numerów: 14, 16, 19, 21), Nawieśnicka, Racławicka, Ks. Stanisława Sikory, Spokojna, Stolarska, Stroma, Środkowa, Wiśniowa, Wspólna (numery nieparzyste: bez numeru 15, numery parzyste 2, 28, 34, 64 , 102, 110 - 128, 138 - 142, 146 - 156, od numeru 160), Za Grapą, Zbożowa;

Sułkowice-Bolęcina, Zespół Szkół Samorządowych, ul. Racławicka 188, 34-125 Sułkowice


19

część sołectwa Rzyki – osiedla: Hajosty, Hatale, Kierczaki, Kluka, Leśniczówka, Młocki Dolne, Polaki, Potrójna, Praciaki, Szafarze, Za Kościołem;

Rzyki, Świetlica CKiW, Rzyki os. Młocki Dolne 72, 34-125 Sułkowice


20

część sołectwa Rzyki – osiedla: Haczki, Jagódki, Młocki Górne, Moskwiki, Mydlarze, Potok Kubikowski, Sordyle, Szczęśniaki, Urbanki;

Rzyki, Zespół Szkół Samorządowych, Rzyki os. Szczęśniaki 1, 34-125 Sułkowice


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


21

sołectwo Zagórnik – ulice (osiedla): miejscowość Zagórnik: Biadasowska, Inwałdzka, Łąkowa, Miodowa, Myśliwska, Oazowa, os. Biadasów I, os. Górka, os. Hulakówka, os. Maturówka, os. Świątkówka, Pod Groniem, Rekreacyjna, Skornicka, Ks. Leszka Solakiewicza, Strażacka, Szkolna, Źródlana; miejscowość Sułkowice: Kosynierów, Młyńska (numery: 14, 16, 19, 21);

Zagórnik, Zespół Szkół Samorządowych, Zagórnik ul. Szkolna 12, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


22

część sołectwa Inwałd – ulice (osiedla): Ks. Władysława Bukowińskiego, Cicha, Dworska, Graniczna, os. Górki, Kolejowa, Miła, os. Parkowe, Radosna (numery parzyste), Rolna, Romerów, Rzeczna, Siewna, Spacerowa, Spokojna, Wadowicka (numery parzyste: 2 - 108, numery nieparzyste: 1 - 77), os. Wapiennik, Wiejska (numery nieparzyste: 1 - 113, numery parzyste: 2 - 118), Zagórnicka;

Inwałd, Zespół Szkół Samorządowych, Stary Budynek, Inwałd ul. Wadowicka 79, 34-120 Andrychów


23

część sołectwa Inwałd – ulice (osiedla): os. Cegielnia, Gościnna, Jasna, os. Korcza, os. Kuwik, Radosna (numery nieparzyste), Wadowicka (numery nieparzyste: 79 - 109; od numeru 110 wszystkie), Wiejska (numery nieparzyste: 115 - 119; od numeru 120 wszystkie), Zamkowa, os. Zarębki, Zielna, os. Zielone

Inwałd, Zespół Szkół Samorządowych, Nowy Budynek, Inwałd ul. Wadowicka 79, 34-120 Andrychów


Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


24

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie, ul. Dąbrowskiego 19, 34-120 Andrychów




Głosować korespondencyjnie może każdy wyborca.

Zamiar głosowania korespondencyjnego powinien być zgłoszony przez wyborcę komisarzowi wyborczemu za pośrednictwem urzędu gminy w gminie, w której wyborca ujęty jest w spisie wyborców, najpóźniej do dnia 16 czerwca 2020 r.

Wyborca podlegający w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych może zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego najpóźniej do dnia 23 czerwca 2020 r. Natomiast wyborca, który rozpocznie podleganie obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych po tym terminie, może zgłosić ten zamiar najpóźniej do dnia 26 czerwca 2020 r.

Głosować przez pełnomocnika mogą wyborcy, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat lub posiadający orzeczenie
o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu
rentowego o:

1) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji;

2) całkowitej niezdolności do pracy;

3) niezdolności do samodzielnej egzystencji;

4) o zaliczeniu do I grupy inwalidów;

5) o zaliczeniu do II grupy inwalidów;

a także osoby о stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny.

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa powinien zostać złożony do Burmistrza Andrychowa najpóźniej do dnia 19 czerwca 2020 r.

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 28 czerwca 2020 r. od godz. 700 do godz. 2100.


Komisarz Wyborczy

w Krakowie III


/-/ Bartłomiej Migda

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy