W kasie gminy Wieprz mieszkańcy zapłacą kartą

Region, Andrychów, Polityka, Wiadomości, 30.01.2018 18:10, PG
Kolejna gmina, która wprowadza takie udogodnienie dla mieszkańców.
W kasie gminy Wieprz mieszkańcy zapłacą kartą
Jak informuje urząd gminy w Wieprzu w kasie magistratu można już dokonywać płatności bezgotówkowych kartą płatniczą, w tym również w formie zbliżeniowej, a także za pomocą telefonu komórkowego z użyciem aplikacji „BLIK”.

Od 26 stycznia 2018 r. przy stanowisku kasowym pojawił się terminal płatniczy, z którego każdy może skorzystać przy opłacaniu podatków i opłat na rzecz gminy Wieprz i jej jednostek organizacyjnych. W ten sposób można m.in. zapłacić podatek, należność za ścieki, śmieci oraz uregulować inne zobowiązania względem gminy, w tym: opłatę skarbową, czynsz za mieszkanie komunalne czy opłatę za dożywanie dziecka w szkole i w przedszkolu.

Do tej pory mieszkańcy gminy mogli dokonywać płatności w formie gotówkowej lub przelewem na konto. W związku z realizacją projektu wdrożenia nowych eUsług publicznych urząd gminy Wieprz wprowadza możliwość płacenia kartą.

Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa duże udogodnienie. - informują urzędnicy.źródło: UG Wieprz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 04.02.2018 07:46

Smiejecie sie a tylko u nich mozna zapłacić kartą

Mieszkaniec2, 31.01.2018 09:47

Szok cywilizacyjny jak na Wieprz warte było to opisania hahaha

jgjorg, 31.01.2018 07:33

no jestem w szoku taka rewolucja jak lądowanie na marsie

specnarz, 31.01.2018 05:48

Czy taka możliwość jest bezpłatna, czy są pobierane dodatkowe opłaty?