Ugoda pomiędzy byłym i obecnym burmistrzem. Obaj przepraszają

, Polityka, Wiadomości, 29.01.2019 20:15, red
O co poszło?
Ugoda pomiędzy byłym i obecnym burmistrzem. Obaj przepraszają
Nowy burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński (PiS) musiał przeprosić poprzedniego burmistrza Mateusza Klinowskiego i opublikować na swoim facebookowym profilu przeprosiny. Klinowski musiał uczynić to samo i również przeprosić swojego konkurenta. To efekt ugody sądowej zawartej pomiędzy obu panami. Przeprosiny muszą przez tydzień "wisieć" na profilach obu polityków.

- Bartosz Kaliński przeprosił mnie za oskarżenia, jakobym zamknął ruch na rynku w Wadowicach z naruszeniem prawa, co stworzyło zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców, jak również, że zamiast wspierać Muzeum Emila Zegadłowicza wydałem pieniądze z gminnej kasy na publikację kłamstw i oszczerstw na temat spadkobierców Zegadłowicza. Ja przeprosiłem Bartosza Kalińskiego za słowa, że jest niekompetentny i pogubiony - informuje eksburmistrz Wadowic M. Klinowski.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy