Starosta chwali się remontami w Bawełniance…. Jednak uczniowie wcale nie są zadowoleni

Region, Wadowice, Andrychów, Polityka, Wiadomości, 06.03.2018 19:20, PG
Starosta chwali się remontami w Bawełniance…. Jednak uczniowie wcale nie są zadowoleni

Starosta wadowicki Bartosz Kaliński pochwalił się na swoim fanpagu na facebooku efektami remontów wykonanych Zespole Szkół nr 2 w Andrychowie.

Chodzi m.in. o nowy, szkolny gabinet pielęgniarki, szatnię, odświeżenie sekretariatu i gabinetu dyrektora a także likwidację „nieestetycznych i niewygodnych" ławek z palet, które zastąpiono krzesłami. Starosta pochwalił także nową dyrektor Grażynę Gwoździewicz za zaangażowanie i kreatywność. Tym samym „wbijając szpilę” Jolancie Kocembie – dawnej dyrektorce "Bawełnianki”.

Pod postem na facebooku pojawiło się sporo negatywnych komentarzy w sprawie remontu i zmiany na stanowisku dyrektora, takich jak [pisownia oryginalna] - Woleliśmy stara bawełniankę, przynajmniej atmosfera była rewelacyjna. Za pieniądze atmosfery nie Kupisz.

- Jak była pani dyrektor chciała wyremontować szkołę to poskąpił jej pan funduszy! Szkoda, ze nie zostało zamieszczone zdjęcie wieszaków w szatni, gdzie zostały umieszczone siebie w niewielkiej odległości, co utrudnia wieszanie i zdejmowanie kurtek Czyżby nasza szkoła pod wpływem pani Gwoździewicz przestała już być "patologiczna?" - pisze inna osoba.Przypomnijmy, że w sierpniu 2017 roku dyrektorem „Bawełnianki" przestała być, bardzo lubiana przez uczniów i rodziców, Jolanta Kocemba. To podczas jej kadencji szkoła nie weszła do projektu Centrów Kształcenia Zawodowego

Mimo wielu apeli starosta nie powierzył Jolancie Kocembie kolejnej kadencji. Po nieudanym konkursie sam powołał na to stanowisko Grażynę Gwoździewicz.

Teraz uczniowie bronią byłej dyrektorki i informują, że także mogą korzystać z różnych bezpłatnych kursów i szkoleń, mimo że ich szkoła nie weszła do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, uznając tą decyzję za dobrą.
foto: Starostwo Powiatowe w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stan, 07.03.2018 20:35

@ igor; - Irek a kto ciebie zmajstrował półgłówku i czym ?

igor102, 07.03.2018 17:52

to fascynujące zjawisko jak wąskiej grupie miernot media typu tvn,onet czy inne GWno potrafią zamienić resztki mózgu w jelito grube....obawiam się że umierając będą wołać PIS i Kaczyński;-)))

`, 07.03.2018 12:27

"To że z PISu to wiadomo, to że PIS chce w pełni inwigilować ludzi to też wiadomo" Proszę o rozwinięcie wątku i poparcie dowodami tego oskarżenia. A chyba każdy pamięta jak za PO ABW bawiło się w redakcji "Wprost" o reszcie podsłuchów nie wspomnę.

xpek, 07.03.2018 11:52

po prostu chodziło o wsadzenie "swojego" dyrektora

janjan, 07.03.2018 06:05

maniek a kim ty jesteś żeby mówić uczniem kiedy mogą a kiedy nie mogą komentować? To że z PISu to wiadomo, to że PIS chce w pełni inwigilować ludzi to też wiadomo, ale bez przesady

maniek, 06.03.2018 21:50

A powinien się martwić ten starosta że wykonali prace w szkole? Ps. W jakich godzinach komentowali i reagowali uczniowie? :)

igor102, 06.03.2018 20:29

brawo Mam Newsa - teraz czekamy na zdjęcia ze zdziskowego pejsbuka ...czym on się tam chwali że tak powiem...wiemy że macie pełny dostęp tak że dla równowagi - pochwalcie się razem !!! ;-)))

abcabc, 06.03.2018 19:53

jak to jest że rok temu się nie dało a teraz się da? czy to ładnie wprowadzać pisowską politykę do szkół?jaki pan daje przykład młodzieży?że trzeba być z układu z parti żeby móc rządzić? afeeeee