Radni o tym co się im się udało załatwić, a co nie [VIDEO]

, Polityka, Wiadomości, 30.06.2018 09:30, PG/WB
Sprawdzamy obietnice wyborcze andrychowskich radnych.
Radni o tym co się im się udało załatwić, a co nie [VIDEO]

Przedszkole, chodnik, drogę – takie inwestycje obiecywali radni mieszkańcom. Co im się udało, a co nie?

W 2014 roku zapytaliśmy radnych jakie mają plany, a teraz - pod koniec kadencji 2014-2018 – pytamy co im się udało zrealizować.

Zobaczcie.A tak mówili w grudniu 2014 roku

W kolejnych miesiącach będziemy przyglądać się również pozostałym radnym, których także zapytamy jakie obietnice wyborcze udało im się zrealizować.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 01.07.2018 11:18

"burmistrzowi nie musi zależeć na odejsciu 2-3 radnych z jego koalicji - ma stałą grupę ludzi zdrowo i racionalnie myślących /tzw szable/" .................. OOOOOOOOO HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

8866640spinderman, 01.07.2018 08:24

A ja mam zdanie takie ,że: burmistrzowi nie musi zależeć na odejsciu 2-3 radnych z jego koalicji - ma stałą grupę ludzi zdrowo i racionalnie myślących /tzw szable/ , raczej bardziej zależy mu a przynajmniej powinno na tym jak ocenią go mieszkancy okolicznych wiosek w tym miasta. Radni - wszyscy bez wyjątku powinni zapamietać raz na zawsze - jeśli posługują się rozumem,że sa radnymi Rady Miejskiej i mają obowiązek dbać o zaspokojenie potreb mieszkańców całej gminy , w tym miejscowości czy okręgi skąd zostali wybrani. Skandalem jest,że radni z miasta głosowali przeciw przyjęciu budżetu w sytuacji niemal rewolucyjnych inwestycji na terenie osiedla a mieszka tam około 10 tys. osób w tym codziennie dodatkowo około dwa tysiące - sklepy, szkoły, przedszkola. Nie da się takiego zachowania racionalnie wytłumaczyć - do lamusa poprzez kartkę wyborcza.

Keson, 01.07.2018 06:53

A kto jest szefem andrychowa?

troll, 30.06.2018 21:26

Burmistrz nie może chyba pogodzić się z tym, że niektórzy radni powiedzieli mu - pas. Pisząc w komentarzach, że są nieudolni etc. etc. robi im znakomitą kampanię przed wyborami. A abcabc, mieszkaniecinwałdu itd. to wiadomo - opłacani z pieniędzy podatników ,,najemnicy". Nawet tajlandzki transwestyta w gaciach z Koniakowa by to stwierdził. :)

8866640spinderman, 30.06.2018 18:37

radni pogubieni ? czy też nie mają pojęcia o rozwoju gminy - pewne osoby będąc w radzie nie mają pjęcia ile na obszarze ich , nasej gminy dobrego się dzieje - wiadomo,że życie pisze swoje scenariusze i nie wszystko da się w czasie wykonać, ale przecież każdego z nas to dotyczy. Pewne obszary spraw są zależne od dziwacznych nagromadzonych przez lata przepisów i oczywiście zbyt dużej ilości nie kompetentnych urzędników - zwłaszcza wyższego szczebla i klucza partyjniaków - każda opcja powojennych politycznych odnowicieli naszego kraju nadaje się do lamusa. Wybory na karku wszystkie ręce na pokład wywalić na zbity pysk ze sejmu i senatu karierowiczów i lizusów ekonomicznych. Pozdrawiam.

wzroczyny16, 30.06.2018 16:29

Odpowiem pytaniem na pytanie: Komu potrzebne są złośliwe komentarze - wybory za parę miesięcy masz szansę się wykazać, nie musisz nikogo dołować. Zapytam wprost - masz luksusowy dom ,merca? jesli nie to dlaczego; jesteś nieudolny? a może leniwy? - odpowiedz sobie ludziku ze strefy marsiańskiej - tam podobno żyją jakieś organizmy.

mieszkaniecinwaldu, 30.06.2018 09:55

I po co nam radny który tak słabo działa ?