Przyjeżdża prezydent. Zablokowane ulice, zakaz dla dronów

, Polityka, Na sygnale, Wiadomości, 04.01.2019 11:30, red / DK
W niedzielę do Wadowic przyjeżdża prezydent Andrzej Duda. Są pewne ograniczenia w związku z tą wizytą.
Przyjeżdża prezydent. Zablokowane ulice, zakaz dla dronów
Jak już pisaliśmy, prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser – Dudą przyjedzie do Wadowic 6 stycznia w święto Trzech Króli. Wezmą udział w tradycyjnym Orszaku Trzech Króli, który organizowany jest tego dnia w Wadowicach.

Program wizyty:
godz. 12.00 Udział we Mszy Świętej w Kościele pw. św. Piotra Apostoła (al. Matki Bożej Fatimskiej 90)
godz. 13.10 Przejście w Orszaku Trzech Króli na Rynek
godz. 13.30 Złożenie przez Parę Prezydencką wiązanki przed pomnikiem św. Jana Pawła II (Rynek w Wadowicach, Plac Jana Pawła II
godz. 13.35 Uroczystości z okazji Święta Objawienia Pańskiego (Rynek w Wadowicach)
Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Urząd Miejski w Wadowicach opublikował komunikat związany z utrudnieniami w ruchu i zakazem używania dronów.

- Uprasza się, aby nie parkować samochodów na trasie przemarszu tj. przy Alei Matki Bożej Fatimskiej: od ulicy Lwowskiej do kościoła Św. Piotra Apostoła w Wadowicach w godzinach 6:00 – 14:00.

(Tego dnia Centrum Handlowe „Jan” w Wadowicach udostępnia swój parking dla mieszkańców).

- Plac Jana Pawła II będzie wyłączony z ruchu od godziny 10:00 do godziny 16:00.

W dniu 6 stycznia 2019 roku w godzinach od 11:00 - 16:00 nad miastem Wadowice, woj. małopolskie obowiązuje całkowity zakaz używania bezzałogowych statków powietrznych (dronów).A co na temat wizyty prezydenta sądzą mieszkańcy? Zobaczcie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 06.01.2019 08:05

Czyli drony załogowe mogą latać???

repart, 06.01.2019 01:01

"Tyż mo" jakiś program wspierania budowy na terenie ziemi papieskiej pierwszego w jej dziejach domu dziennej opieki seniora a możenie jest niedoinformowywany o takich potrzebach i nic nie zrobi przez 2 lata reszty kadencji w tej materii?

wolfgang, 04.01.2019 18:07

Witamy w Polsce katolicko-faszystowskiej . Czy nie widzisz Ełpropo,że tylko katolicka Polska może cię powstrzymać przed upadkiem w przepaść. Pusty i beznadziejny człowiek. Na skali ocen wiedzy i poziomu intelektualnego, gdzie zero oznacza niemowlę, ten pan zajmuje miejsce tak około, - nieskończoności. Widzę twarz - zmieniam kanał w trosce o zdrowie.  Podobnie czynię z małżonką (z pełnym uszanowaniem).

xpek, 04.01.2019 16:24

uwaga śledzie adrian do was jedzie