Oto kandydaci do Rady Powiatu Wadowickiego

, Polityka, Wiadomości, 18.09.2018 14:49, red
Tym razem prezentujemy kandydatów na radnych Rady Powiatu Wadowickiego.
Oto kandydaci do Rady Powiatu Wadowickiego
W Radzie Powiatu Wadowickiego do wzięcia jest 27 mandatów radnych. Kandydują aż 193 osoby.

OKRĘG NR 1 - GMINA ANDRYCHÓW (7 mandatów)
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. PENKALA Franciszek Arkadiusz, 50 lat, Andrychów
2. KUBIK Adam Józef, 65, Rzyki
3. SZYPUŁA Ewelina, 32, Targanice
4. SMOLEC Beata Maria, 48, Sułkowice
5. PTAK Piotr Janusz, 63, Andrychów
6. DUBANOWICZ Małgorzata Teresa, 51, Andrychów
7. KOŁODZIEJCZYK Marzena Anna, 48, Inwałd
8. NOWAK Mirosław Jan, 60, Andrychów
9. WIKTOR Sławomir Franciszek, 43, Andrychów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1. WESTWALEWICZ Bartłomiej Jerzy, 40, Wieprz
2. LACHENDRO Łukasz Grzegorz, 36, ANDRYCHÓW
3. WIKTOR Magdalena, 35, Wadowice
4. OKRZOS Barbara Elżbieta, 42, Rzyki
5. SŁANEK Michał, 21, Andrychów
6. ZABOROWSKI Wojciech, 52, Roczyny
7. PISZCZEK Anna Marta, 46, Andrychów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1. WOJEWODZIC Czesława, 65, Targanice
2. POLAK Wojciech, 44, Sułkowice
3. DROŻDŻ Marek Zdzisław, 66, Andrychów
4. WRONA Marek, 57, Inwałd
5. STUGLIK Jacek, 37, Andrychów
6. HUTNICZAK Stanisław, 65, Targanice
7. BURY Aleksandra, 52, Roczyny
8. KOSEK Jolanta Małgorzata, 61, Andrychów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. SABAT Tadeusz Tomasz, 67, Sułkowice
2. KOCEMBA Jolanta, 50, Wieprz
3. GÓRA Halina, 57, Zagórnik
4. MACIEJCZYK Monika27Inwałd
5. KORLACKA Anna Renata, 26, Brzezinka
6. WOJTAL Stanisław, 62, Andrychów
7. PISKORZ Józef, 69, Wieprz
8. KUREK Stanisław, 62, Andrychów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1. MAŁECKI Marcin, 35, Andrychów
2. CHODNIK Leszek Zdzisław, 49, Andrychów
3. KOCZUR Anna Weronika, 32, Zagórnik
4. OBOZA Szymon Antoni, 24, Sułkowice
5. PRZYSTAŁ Anna Maria, 45, Andrychów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1. JAKUBOWSKI Stefan Jan, 85, Andrychów
2. MATEJKO Andrzej Tadeusz, 39, Andrychów
3. GANCARCZYK Marta, 33, Wieprz
4. MIZERA Wiktoria, 20, Andrychów
5. MIKLUSZKA Dominika, 24, Roczyny
6. MĄCZKA Artur Krzysztof, 42, Roczyny
7. ŚLUSARCZYK Iwona Anna, 43, Wieprz


OKRĘG NR 2 - GMINA WADOWICE (6 mandatów)
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1. STAWOWCZYK Aneta Ewa, 41, Chocznia
2. ZAJSKI Janusz Stanisław, 66, Mucharz
3. BORYCZKO Bożena Ewa, 52, Radocza
4. WRÓBEL Adam, 39, Kalwaria Zebrzydowska
5. PODSADECKI Piotr Bolesław, 24, Witanowice
6. LASEK Anna Irena, 42, Wadowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1. GŁADYSZ Marcin, 43, Wadowice
2. KOZŁOWSKA Teresa Ewa, 58, Wadowice
3. MADEJ Bogdan Tadeusz, 59, Jaroszowice
4. ŚLUSARZ Szymon Andrzej, 39, Wadowice
5. KALAMUS Jadwiga, 44, Wadowice
6. WARCHAŁ Kamil Dominik, 28, Wadowice
7. WIDLARZ Katarzyna Bogumiła, 29, Babica

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. BUDKA Józef, 71, Wadowice
2. WĄDRZYK Maria, 57, Chocznia
3. KOPER Paweł, 39, Jaroszowice
4. CZEPCZYŃSKA-WŁODARCZYK Iga, 36, Wysoka
5. KRZYSIEK Aneta, 39, Stanisław Górny
6. CZOPEK Tadeusz Andrzej, 67, Wadowice
7. SIŁKOWSKA Zofia Maria, 68, Wadowice
8. JAKUBOWSKI Tomasz Marek, 47, Wadowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. CIEPŁY Marek, 54, Wadowice
2. KACZYŃSKA Zofia Maria, 70, Wadowice
3. CHRAPLA Piotr Andrzej, 39, Klecza Dolna
4. ZMYSŁOWSKA Urszula Ewa, 59, Wadowice
5. RAPACKI Łukasz Piotr, 28, Wysoka
6. RADWAN Anna, 41, Jaroszowice
7. BOGACKI Rafał, 37, Chocznia
8. PAŹDZIORA Jadwiga Mirosława, 55, Gorzeń Dolny

Lista nr - KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1. JOŃCZYK Jacek, 58, Chocznia
2. OCHMAN Wioletta Katarzyna, 51, Chocznia
3. WAJDZIK Bogusław, 53, Zawadka
4. MLAK Sebastian Jakub, 22, Wadowice
5. SZYMONEK Danuta Bogusława, 60, Wadowice
6. WOLANIN Anna, 31, Chocznia
7. MLOST Józef, 69, Stanisław Górny

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1. MASTEK Daniel Andrzej, 61, Wadowice
2. STĘŻOWSKA-GĘBALA Małgorzata Iwona, 54, Chocznia
3. KOZŁOWSKI Dawid Konrad, 22, Klecza Dolna
4. FRĄCZEK Łukasz Szczepan, 41, Jaroszowice
5. RYSZAWY Małgorzata Joanna, 25, Babica
6. SKOWRON Andrzej Maciej, 54, Wadowice
7. STACHAK Tadeusz, 70, Gorzeń Dolny
8. BERNY Katarzyna Renata, 27, Zawadka

OKRĘG NR 3 - GMINA Kalwaria Zebrzydowska (4 mandaty)
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1. KAJDAS Elżbieta Anna, 51, Stanisław Dolny
2. FILEK Jacek Stanisław, 49, Kalwaria Zebrzydowska
3. NOWAK Adam Józef, 23, Kalwaria Zebrzydowska
4. PILCH Grzegorz, 49, Kalwaria Zebrzydowska
5. GLANOWSKA Anna Zofia, 46, Kalwaria Zebrzydowska
6. OŻÓG Małgorzata Bożena, 45, Kalwaria Zebrzydowska

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1. KOWALCZYK Ireneusz Piotr, 38, Zebrzydowice
2. PĘPEK Piotr Jan, 49, Kalwaria Zebrzydowska
3. MUCHA Adam, 28, Zarzyce Wielkie
4. KOCHAN Barbara Stanisława, 70, Kalwaria Zebrzydowska
5. GŁOWALA Paulina Anna, 37, Barwałd Średni

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. GÓRECKI Andrzej, 67, Stanisław Górny
2. ODROBINA Paweł Andrzej, 60, Barwałd Średni
3. KRAWCZYŃSKI Marcin Antoni, 66, Leńcze
4 . ZAJDA Krystyna, 55, Kalwaria Zebrzydowska
5. DUDA Krystyna, 69, Kalwaria Zebrzydowska
6. POCZTOWSKA Dorota Monika, 48, Kalwaria Zebrzydowska

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. CIMER Marek Zdzisław, 65, Kalwaria Zebrzydowska
2. OCZKOWSKA Beata, 52, Stanisław Dolny
3. HLEBOWICZ Piotr Jan, 55, Barwałd Górny
4. BRÓZDA Łukasz Grzegorz, 38, Przytkowice
5. MADEJA Małgorzata Anna, 56, Zarzyce Wielkie
6. PITOŃ Jadwiga, 46, Brody

Lista nr - KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1. LOGIN Mieczysław Feliks, 65, Kalwaria Zebrzydowska
2. OLEKSY Jolanta, 52, Barwałd Górny
3. BRÓZDA Marcin, 29, Przytkowice
4. WOJCIESZAK Grażyna Jolanta, 48, Kalwaria Zebrzydowska
5. KIJOWSKI Jerzy, 64, Barwałd Średni

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1. OPYRCHAŁ Grzegorz, 59, Stanisław Dolny
2. WARMUZ Bożena Maria, 41, Kalwaria Zebrzydowska
3. STANUCH Mirosław Piotr, 49, Kalwaria Zebrzydowska
4. DRAGAN Łucja Ewa, 61, Brody
5. PACUŁT Ernest Grzegorz, 50, Przytkowice
6. OLESIŃSKA Barbara Maria, 61, Zebrzydowice

OKRĘG NR 4 - GMINY LANCKORONA, STRYSZÓW, MUCHARZ (3 mandaty)
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1. MRUCZEK Andrzej, 48, Zakrzów
2. WARCHAŁ Gabriel, 25, Świnna Poręba
3. RADOŃ Izabela Kinga, 42, Izdebnik
4. POTOCZNY Maciej, 40, Koziniec
5. DĘBSKA Katarzyna Mariola, 33, Frydrychowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. GĘBALA Jan Tadeusz, 60, Stronie
2. KWAŚNICA Marek Stanisław, 67, Izdebnik
3. SADZIK Agata Anna, 38, Łękawica
4. GOMÓŁKA Maria Anna, 59, Jastrzębia
5. SERAFIN Stanisław Władysław, 58, Stryszów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. TARGOSZ-STORCH Małgorzata, 35, Jaszczurowa
2. CHMIELARZ Roman Jan, 46, Zakrzów
3. KOSMYRA Stanisław, 39, Stronie
4. FRONT Dominika Joanna, 34, Dąbrówka
5. FUS Bogumiła Anna, 60, Izdebnik

Lista nr - KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1. WACŁAWSKI Jan Stanisław, 66, Dąbrówka
2. WĄDOLNY Wacław, 70, Skawce
3. BUKOWSKA Renata Beata, 51, Skawinki
4. ZAJSKA Bernadeta Jadwiga, 62, Mucharz
5. KRÓL Marian Grzegorz, 54, Lanckorona

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1. SIKORA Jerzy, 55, Skawce
2. WYROSTEK Robert Kazimierz, 50, Izdebnik
3. LEŚNIAK Aneta Barbara, 45, Stanisław Dolny
4. MIERZWA Dorota, 45, Skawinki
5. GONET Ryszard Witold, 45, Skawinki

OKRĘG NR 5 - GMINY BRZEŹNICA, SPYTKOWICE, TOMICE, WIEPRZ (7 mandatów)
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1. GOŁĄB Katarzyna, 37, Radocza
2. HYRLICKA Joanna Magdalena, 38, Brzeźnica
3. KUKIEŁA Teresa, 43, Gierałtowiczki
4. HOJNY Adrian Samuel, 24, Frydrychowice
5. MAŃKA Michał, 31, Przybradz

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1. SKORCZYŃSKA Renata Maria, 51, Witanowice
2. SORDYL Mirosław Marek, 53, Wieprz
3. MOMOT Daniel, 32, Tłuczań
4. FRAŚ Maria Władysława, 64, Wieprz
5. KNAPIK Bogusław, 34, Bachowice
6. PLUCIŃSKI Piotr, 53, Wieprz
7. MICHALEC Sylwia, 21, Bachowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. ŻMUDA Franciszek, 65, Marcyporęba
2. SZATAN Miłosz Paweł, 30, Frydrychowice
3. GAJOWY Marek Przemysław, 30, Spytkowice
4. GALAS Krzysztof, 48, Witanowice
5. SZYMAŃSKA Joanna, 44, Brzeźnica
6. PAŁOSZ Iwona Małgorzata, 44, Radocza
7. GÓRAL Jan Kazimierz, 54, Spytkowice
8. RAKOCZY Małgorzata, 51, Paszkówka
9. KOZIOŁ Stanisława, 61, Łączany

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. KURDAS Eugeniusz, 59, Brzeźnica
2. KALIŃSKI Zdzisław Franciszek, 58, Tomice
3. MRÓZ Ryszard Stanisław, 57, Ryczów
4. LECHOWICZ Aleksandra Barbara, 21, Wieprz
5. ZYBEK Mirosława, 60, Brzeźnica
6. CHLEBICKA Ewa, 55, Spytkowice
7. BARAN Katarzyna, 43, Radocza
8. HAŁAS Małgorzata, 20, Gierałtowice
9. WIKTOR Stanisław Jan, 57, Frydrychowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1. MOSTOWIK Kazimierz, 51, Brzeźnica
2. ŁASAK Józef, 63, Radocza
3. ŚWIERGUŁA Agnieszka Elżbieta, 43, Wieprz
4. KUBAS Tomasz Mariusz, 42, Ryczów
5. PAŹDZIOR Teresa Zofia, 58, Tłuczań
6. KLIMECZKO Zofia Stanisława, 61, Łączany
7. SZEWCZYK Zenon, 62, Bachowice
8. WENDA Beata Teresa, 37, Frydrychowice
9. GROCHOL Barbara, 57, Wieprz

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1. ZACNY Anna, 66, Nidek
2. CHRZĄSZCZ Michał, 36, Spytkowice
3. FABER Maria Urszula, 55, Marcyporęba
4. PYTEL Mateusz Przemysław, 31, Zygodowice
5. DĘBSKI Kazimierz Józef, 47, Bachowice
6. ZAJĄC-KWARCIAK Joanna, 39, Chocznia
7. KOMENDERA-ZIPPE Agnieszka, 41, Wieprz

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: ko[email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 18.09.2018 15:24

"POLSKA GOLA" jest krótszy i śmieszniejszy :-)

barte, 18.09.2018 15:06

Najlepszych kandydatów ma bez wątpienia "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"