Ostre stanowisko siatkarek z Andrychowa w sprawie sytuacji w ostatnich latach

, Polityka, Wiadomości, 28.10.2018 17:00, red
.
Ostre stanowisko siatkarek z Andrychowa w sprawie sytuacji w ostatnich latach
Kilka dni temu KW PiS opublikował na mamNewsa.pl materiał wyborczy pt. "Krzysztof Kubień jakiego nie znacie…"
Pod listem podpisane są siatkarki byłego KS Beskid Andrychów.

Listem trochę oburzone są siatkarki MKS Andrychów, które przesłały do mamNewsa.pl swoje stanowisko w sprawie sytuacji w andrychowskiej siatkówce w ostatnich latach. Przypominają, że zaledwie 10 lat temu, kiedy Krzysztof Kubień był przewodniczącym Rady Miejskiej, zawodniczki MKS awansowały do I ligi, do której jednak nie przystąpiły, bo nie otrzymały wówczas wystarczającego wsparcia ze strony ówczesnych władz miasta.


Zobaczcie list otwarty siatkarek MKS Andrychów:

"Jako siatkarki MKS Andrychów największy sukces odniosłyśmy 2008 r. awansując do I ligi kobiet, ale co warto podkreślić za sprawą takich trenerów jak Piotr Targosz, Roman Rupik oraz Jan Zaręba. Niestety nie wszyscy wiedzą że tym sukcesem cieszyłyśmy się bardzo krótko.

Panujące w tym czasie władze miasta gminy Andrychów i sprawujący funkcje przewodniczącego Rady Miejskiej Pan Krzysztof Kubień mający duży wpływ wraz z Radą Miejską, nie byli zainteresowani rozwojem i promocją miasta w skali kraju.

Marzenia Andrychowskiej siatkówki rozsypały się m.in. w jego gabinecie.

Działacze obecnych władz reprezentowanych przez burmistrza Pana Tomasza Żaka gwarantują nam duże wsparcie i perspektywy rozwoju, co udowodnił przez ostatnie 8 lat.

Deklaracja budowy nowych obiektów sportowych w naszej gminie Andrychów pływalnia kryta , hala widowiskowo - sportowa oraz budowanie obiektów sportowych w sołectwach daje nam pewność, że nasze obecne władze są bardzo zainteresowane profilaktyką zdrowotną i sportową dzieci i młodzieży w naszej gminie.

Mamy nadzieje że współpraca naszego klubu MKS Andrychów z obecną władzą miasta i burmistrzem Panem Tomaszem Żakiem nie pozwoli na sytuację, która miała miejsce w 2008 r.

Wierzymy że dzieci i młodzież naszej gminy będą miały możliwość kontynuowania sukcesów i marzeń naszych koleżanek

Siatkarki MKS Andrychów" - czytamy w liście przesłanym do mamNewsa.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

taranczako, 30.10.2018 01:48

tomasznasz, 28.10.2018 20:37 zupełnie inny wątek dotyczy tego po co nam 2 drogie baseny i wielka droga hala jeśli ludzi zwłaszcza młodzi wyjeżdżaja z Andrychowa i nie wracają tutaj. Żeby rządy Żaka zakończyły się zadłużeniem na 100 milionów ???? Sorry baseny są trzy zapominasz o Kocierzu

taranczako, 30.10.2018 01:46

Rozumiem że kilka najzdolniejszych ma już w zagwarantowane kieszeni stypendia burmistrza?

szppp, 29.10.2018 22:58

w niedzielę wybierzmy na burmistrza andrychowianina a nie gościa który sypia w Krakowie, chwali się zbiorami z ogródka w Krakowie i tam korzysta z opieki nocnej.

szppp, 29.10.2018 22:57

A o przegranych gminy za rzadów pana Żaka w sądach to nic "barte" czyli panie Tomaszu nie wspomni pan? amnezja?:)

barte, 29.10.2018 22:15

Kobielus przegrał proces z Żakiem,Penkala przegrał proces z Żakiem.Ogólnie słaba ta kampania opozycji z Andrychowa.Dobrze że za kilka dni będzie już po wszystkim

agares, 29.10.2018 11:56

w niedziele wybieramy burmistrza a nie trenera siatkówki!!! panie kubień jak będzie trzeba trenera to damy znać!!! papatki.....

agares, 29.10.2018 11:51

w niedziele wybieramy burmistrza a nie trenera siatkówki!!! panie kubień jak będzie trzeba trenera to damy znać!!! papatki.....

diter, 29.10.2018 10:07

Pamiętajcie że stanowisko nie powinno być za ostre bo się można skaleczyć !

nick1, 29.10.2018 06:48

niektórzy to ludziom od ponad roku kojarzą się tylko ze zdradą to jedna w tą jedna w tamtą dla nich pestka. hihihihihihi. inni że wystarczy jedna rozmowa i od razu przejdą na dobrą stronę mocy. a od młodych siatkarek odwalcie się niedobitki opozycji!!!!!!!!!!! One przynajmniej dobrze wybrały, na dobrą osobę postawiły!!!!!!!!!!

kredytyzaZaka, 29.10.2018 06:28

"Apel do opozycji - jeśli chcecie mieć nagrodę to zostawcie tych przegranych Kubienia i Kobielusa i .... drzwi Pana Burmistrza są dla was jak go znam wciąż otwarte. Kto przyjdzie ten że nie pożałuje. Nawet Kobielus ma szansę na coś jeśli przeprosi. Pan Burmistrz to litościowy człowiek! " - można wiedzieć jaka to nagroda za zdradę wyborców i samego siebie?

kredytyzaZaka, 29.10.2018 06:27

"jeśli młode dziewczęta wspierają Pana Burmistrza Tomasza Żaka to tym lepiej dla nich! Będą mieć z tego nagrodę!" - można wiedzieć jaką?

leon, 28.10.2018 23:46

psy szczekają a karawana jedzie dalej po 3 i 4 kadencję Pana Burmistrza. Kto się załapie na wspólną jazdę szanowni radni z opozycji? Drugiej szansy dla was i nagrodę za nawrócenie to nie będzie!!!!!!

leon, 28.10.2018 23:43

jeśli młode dziewczęta wspierają Pana Burmistrza Tomasza Żaka to tym lepiej dla nich! Będą mieć z tego nagrodę! Apel do opozycji - jeśli chcecie mieć nagrodę to zostawcie tych przegranych Kubienia i Kobielusa i .... drzwi Pana Burmistrza są dla was jak go znam wciąż otwarte. Kto przyjdzie ten że nie pożałuje. Nawet Kobielus ma szansę na coś jeśli przeprosi. Pan Burmistrz to litościowy człowiek! Potrafi wybaczać! A Kubień niech sobie będzie sam jak palec no może z tą radną co poza rzucaniem się niewiele potrafi . Albo niech lepiej zrezygnują z bycia radnym i będzie większy spokój !

ranyjulek, 28.10.2018 23:04

I jeszcze ogólna uwaga po przeczytaniu komentarzy. Rozumiem że niektórzy chcą walczyć nie tylko z Kubieniem ale i rozbić cała opozycję. Albo przekupić stanowiskami albo zniszczyc im opinię. Ale litości - są granice państwo z żakolandii! Rozumiem też że np. burmistrz czas po meczach czy w ogóle czas prywatny może spędzać z kim chce pijąc co chce. Ale taka więź nie powinna przenosić się na grunt polityki i nie powinno się mieszać w nią młodzieży!

ranyjulek, 28.10.2018 22:58

Litości - przecież od 8 lat kiedy rządzi Żak andrychowska siatórka nie poszła do przodu. I jakoś żalów do Żaka nie ma???? Za to teraz przypomniały sie te sprzed 10 lat? Tak przypadkiem przed II turą? I jeszcze te dziewyczyny jakie 10 lat temu miały może 6 a może 8 lat a teraz służą jako ilustracja do żalów sprzed 10 lat.

kaczor, 28.10.2018 21:57

"Ciekawe czy rodzice wyrazili zgodę na publikację wizerunku nieletnich przy tekście dotyczącym polityki. Nieładne chwyty. Trochę honoru i przyzwoitości by sie przydało." Racja, dorośli niech robią co chcą ale nieletni?

glowa, 28.10.2018 21:53

TakaSytuacja, przedstaw się jak masz takie pretensje. Kubień ci na pewno nic nie zrobi, a Żak jeszcze wynagrodzi!

glowa, 28.10.2018 21:51

TakaSytuacja, przedstaw się jak masz takie pretensje. Kubień ci na pewno nic nie zrobi, a Żak jeszcze wynagrodzi!

glowa, 28.10.2018 21:50

TakaSytuacja, przedstaw się jak masz takie pretensje. Kubień ci na pewno nic nie zrobi, a Żak jeszcze wynagrodzi!

glowa, 28.10.2018 21:49

Trzeba było lepiej przykadrować to zdjęcie, żeby tych odrapanych, ponurych ścian nie było widać.

TakaSytuacja, 28.10.2018 21:48

Tak się składa, że jestem byłą siatkarką KS Beskid i nikt mnie nie pytał o zgodę na publikację tego artykułu w moim imieniu. I z tego co mi wiadomo to te koleżanki, z którymi mam kontakt też takiej zgody nie wyrażały.

glowa, 28.10.2018 21:48

Osiem lat marazmu i symbol tego okresu - zapuszczona hala na 1-maja. Do tego dzieci z gimnazjum i podstawówki na fotce z Żakiem. Toż dla nich Pietras to jak Mieszko I albo Łokietek. Ciekawe czy rodzice wyrazili zgodę na publikację wizerunku nieletnich przy tekście dotyczącym polityki. Nieładne chwyty. Trochę honoru i przyzwoitości by sie przydało.

nick1, 28.10.2018 21:07

Psy szczekają karawana jedzie dalej prosto po 3 i 4 kadencję Pana Burmistrza! Maciej już myśli jak błagać o przebaczenie? Kubień politycznie nie istnieje a jeszcze tydzień do II tury :) Inni z opozycji liczą na przebaczenie i to że dostaną chociaż stołek sekretarza w komisjach. Takich to przeciwników miał Pan Burmistrz. Ech, aż żal was opozycjo, ale kto poradzi że tacy jesteście ? Heheheheh

Anty , 28.10.2018 20:43

Ktos kto tonie brzytwy sie chyci a zostawic kure ktura znosi zlote jaja to tez nie bardzo mamy najdrosze smieci w okolicy mamy najdrosza wode miasto nie dba o wioski jesli chodzi o utrzymanie zieleni co obecna wladza zrobila dla sportu hym kibice beskidu dzialaja sami bo gmina palcem nie ruszyla w kierunku stadionu siatkuwka graja na starej hali sportowej ktura jest w stanie masakrycznym nikt nic nie robi w tym kietunku oj przed wyborami zalatali dziury na parkingu pod bojskiem na Dabrowskiego wspanialy rozwuj gminy w kierunku sportu szkoda ze przed wyborami widzimy burmistra bo ponich juz nie wychodzi do ludzi i nie widzi co czeba w naszym Andrychowie tak naprawde i co mie szkancy potrzebuja by czuc sie jak w domu

leon, 28.10.2018 20:22

luz blues Maciej już pękł. za chwilę pęknie reszta. Ps. Z kim i jak Pan Burmistrz spędza czas wolny np. po meczach to nie was zaspr... interes niedobitki opozycji.

nick1, 28.10.2018 20:18

Hahahaha. Psy szczekają karanawa jedzie dalej po 3 i 4 kadencję Pana Burmistrza Tomasza Żaka. To nie wszystko co mamy dla was na ten tydzień:))) Kobielus juz przemyślał jak będą błagać o przebaczanie i reszta że stanęli po złej stronie? Liczą na przebaczenie ze strony Pana Burmistrza? Mają coś na swoje usprawiedliwienie?

marcinmad, 28.10.2018 20:10

przecież przez 8 lat rządów Żaka andrychowska siatkówka nie odnosiła jakiś wielkich sukcesów. I o to żalów nie ma ? Lepiej wycignąć opinie i żale sprzed 10 lat i ukraszać je zdjęciem Żaka, szefa jego sztabu wyborczego i dziewczyn które nawet teraz nie są pełnoletnie a co dopiero 10 lat temu ? Ale dno. Kogo jeszcze w grę przeciw kobieniowi czy raczej przeciw całej opozycji wciągną niektórzy?

mareczek, 28.10.2018 19:53

na zdjęciu Żak i szef jego sztabu wyborczego. Dlatego pozwalam się do was zwrócić jako osób zaangażowanych politycznie. Jeśli do walki politycznej wciąga się osoby które chyba nawet teraz nie są pełnoletnie a na te 10 lat temu może podstawówkę zaczynały, to wielki minus, dno, katastrofa. PS. prośba - niech niektórzy zdesperowani zostawią choc przedszkolaki i nie używają ich w walce z kubieniem czy kobielusem bo i takie głosy krążą że do tego dojdzie

tomasznasz, 28.10.2018 19:37

zupełnie inny wątek dotyczy tego po co nam 2 drogie baseny i wielka droga hala jeśli ludzi zwłaszcza młodzi wyjeżdżaja z Andrychowa i nie wracają tutaj. Żeby rządy Żaka zakończyły się zadłużeniem na 100 milionów ????

tomasznasz, 28.10.2018 19:35

dwa wątki zasadnicze. Rozumiałbym ten list gdyby za Żaka jaki rządzi od 8 lat andrychowska siatkówka odniosła jakis wielki suckes. Ale jest jak jest czyli jak było. I jakoś do niego nie ma pretensji? A co do obiektów sportowych - przecież on od 8 lat rządzi i też w jego przypadku wystarcza obietnice? Mam wrażenie że jakiś układ towarzyski który z żakiem spędza czas po meczach w serdeczny sposób postanowił zaatakować przeciwnika politycznego Żaka i to jeszcze wciągnął w to młodych ludzi. Jeśli tak jest to DNO to mało powiedziane.

tomasznasz, 28.10.2018 19:30

stan - raczej módł sie do tego rodzynka - księdza jaki wsparł Żaka i dlatego nazywacie go"prawdziwym kapłanem" w odróżenieniu od reszty księży jacy Żaka z ambony nie chcieli wesprzeć i dlatego ich niszczycie.

stan, 28.10.2018 19:25

Tak sobie myślę , czy ta dzisiejsza Msza Święta za Kubienia ( dla niepoznaki „ za Ojczyznę „), odprawiana przez „ kapelana pis „ u św. Macieja „ coś mu pomoże ! ?.

tomasz2, 28.10.2018 19:21

zupełnie inna sprawa to co pisze aga. basen otwarty za ok. 27 baniek, kryty za ok. 30 baniek, nowa hala tyle samo albo i więcej tylko że gmina zakorkowana, bez opieki nocnej, i coraz więcej ludzi głównie tych młodych wyjeżdża i nie wraca. Jeśli ambicją Żaka jest przebicie pietrasa w budowie obiektów sportowych i zadłużeniu gminy to chyba już go przebił.

tomasz2, 28.10.2018 19:17

kto może cenić Kubienia za to jaki był trenerem i przewodniczącym rady a ktoś odwrotnie. I rozumiem to chociaż za Żaka ani o wielkich sukcesach siatkówki nie słyszałem a mija 8 lat jego rządów i a hala niczym pogotowie jako marzenie. Ale posługiwanie się niepełnoletnimi osobami (patrz zdjęcie do artykułu) do walki z Kubieniem to DNO.

Rzycon, 28.10.2018 19:16

Polonista myśli, że po wyborach będzie asystentem.....dlatego taki ukwiecony styl :)

Rzycon, 28.10.2018 19:10

Polonista myśli, że po wyborach będzie asystentem.....dlatego taki ukwiecony styl :)

abcabca, 28.10.2018 19:08

po drugie jeśli ktoś wykorzystuje do walki z Kubieniem zdjęcie z dziewczynkami jakie 10 lat temu może miały 8 lat a może i mniej to już dramat. No i racja w 100 procentach. Od 8 lat rządzi ekipa Żaka to jeśli komuś coś w siatkówce nie pasuje to raczej do niego pretensje.

abcabca, 28.10.2018 19:06

po pierwsze zakolandia jaja sobie robi jeśli porusza wątek picia u innych. To jak złodziej jaki wrzeszczy łapać złodzieja. Na serio myślą że nie wiadomo co robi ich szef na delegacjach, po meczach siatkówki a nawet o 12 w dzień????

abcabca, 28.10.2018 19:06

po pierwsze zakolandia jaja sobie robi jeśli porusza wątek picia u innych. To jak złodziej jaki wrzeszczy łapać złodzieja. Na serio myślą że nie wiadomo co robi ich szef na delegacjach, po meczach siatkówki a nawet o 12 w dzień????

Rzycon, 28.10.2018 19:04

Polonista myśli, że po wyborach będzie asystentem.....dlatego taki ukwiecony styl :)

Rzycan, 28.10.2018 19:01

Panie "korytka" pisałem nie kłamać dalej to robicie! Wydaje się że słowo "korytko" jest kluczem i odpowiedzią samą w sobie. OJ nie ładnie, barszo nie ładnie.

Rzycon, 28.10.2018 19:00

Polonista myśli, że po wyborach będzie asystentem.....dlatego taki ukwiecony styl :)

hellboy, 28.10.2018 19:00

Oj Panie Żak wstyd, myślałem że jest Pan inteligentnym gościem. Żenada już na Pana nie zagłosuję

Rzycon, 28.10.2018 18:59

@Rzycan z Pięknych Rzyk jestem ;) Miałem wcześniej konto tutaj jak Ty ;)

gregory, 28.10.2018 18:57

i racja co jest poniżej "" możemy mieć basen otwarty za 25 milionów, basen kryty za 30 millionów, halę za kolejnych 30 milionów. Tylko że nie mamy opieki lekarskiej, wodociągi co chwile awarie, miasto zakorkowane, zadużenienie planowane nawet na 80 milionów, a liczba ludności gminy zmniejsza się co bo rusz ktoś z niej wyjeżdża." Ale co tam. Niech i ten problem rozwiąze Kobielus z Kubieniem a Żak w tym czasie od imprezy po meczu do imperzy po meczu, od delegacji do delegacji, od urlopu do urlopu. Taki plan zakolandii jesli zaufamy Żakowi na kolejne 5 lat.

Rzycon, 28.10.2018 18:56

@andrychowianka2 Wróciłaś już z rady parafialnej?

agares, 28.10.2018 18:55

Rzycon. to był dobry tekst. !!!chyba zabolało.

Rzycan, 28.10.2018 18:54

@Rzycon, skąd Ty jesteś? Dlaczego się podszywasz pode mnie??

gregory, 28.10.2018 18:53

ludzie. Przecież od 8 lat rządzi Żak. jeśli jakieś pretensje to chyba niego? Za coś to koło miliona złotych przez te 8 lat brał? Chyba nie za chodzenie na mecze i imprezy po meczach (legendy krażą o tym jak tam mu szło i idzie picie jeśli już o piciu takiej jednej wody zakolandia chce gadać:)) I żeby używac do walki z Kubieniem zdjęć dziewczyn jakie w tym 2008 roku miały maks 6-8 lat???? Ale dramat. Fakt po przedszkolaków sięgnijcie w zakoalndii a co wam zależy.

Rzycon, 28.10.2018 18:53

@andrychowianka2 Wróciłaś już z rady parafialnej?

Rzycon, 28.10.2018 18:51

Mam przypuszczenie,że autor listu nie jest siatkarką tylko polonistą ;)

andrychowianka2, 28.10.2018 18:47

"Trzeba być bardzo zdesperowanym żeby sięgać w walce politycznej z Kubieniem do 2008 roku i posługiwać się zdjeciem z dziewczynami jakie w 2008 roku miały maks 7, 8 lat. Co jeszcze wymyślą ludzie od Żaka? Przedszkolaków wykorzystają do walki z Kubieniem????" Andrychowianie coraz bardziej obawiają się że tak się stanie.

Rzycon, 28.10.2018 18:46

Mam przypuszczenie,że autor listu nie jest siatkarką tylko polonistą ;)

agares, 28.10.2018 18:46

beskidmały.bardzo dobre. to samo miałem napisać.pozdro.

andrychowianka2, 28.10.2018 18:46

i załatwione. Pan Żak będzie sobie chodził na mecze siatkarek, imprezy po meczach (na serio żakolandia myśli że andrychowianie nie wiedzą co sie tam dzieje?) i jeżdził do Gruzji i na Ukrainę (na serio żakolandia myśli że andrychowianie nie wiedzą co sie tam dzieje?). A problemy będą rozwiązywać Kobielus z Kubieniem do walki z którymi zakolandia nawet niepełnoletnie osoby wykorzystała. Taki plan na 3 kadencję Żaka jaki już teraz wziął na stanowisku koło miliona złotych????

beskidmaly, 28.10.2018 18:40

Basen odkryty mamy za 30 mln. kryty tez za 30 mln a opieke lekarska zalatwi Pan Kubien z Panem Kobielusem jak będą tworzyć Prezydium Rady i jeszcze odkorkuja Andychow bo jeden z nich wie jak wybudować obwodnice Andrychowa

kredytyzaZaka, 28.10.2018 18:39

" możemy mieć basen otwarty za 25 milionów, basen kryty za 30 millionów, halę za kolejnych 30 milionów. Tylko że nie mamy opieki lekarskiej, wodociągi co chwile awarie, miasto zakorkowane, zadużenienie planowane nawet na 80 milionów, a liczba ludności gminy zmniejsza się co bo rusz ktoś z niej wyjeżdża." Z tego co pisał radny od Żaka w tym roku zadłużenie do 50 milionów złotych a nasza obecna władza wspominała że można jeszcze do 80 milionów nabrać kredytów. To i za 2 hale postawią żeby resztki ludności, zazwyczaj ludzie starsi oglądali siatarki bo młodzi wyjeżdżają i nie chcą wracać do Andrychowa.

kredytyzaZaka, 28.10.2018 18:36

ostatnie 8 lat w gminie rządzi Żak. I co? do niego żadnych pretensji chociaż wielkich sukcesów brak? Trzeba być bardzo zdesperowanym żeby sięgać w walce politycznej z Kubieniem do 2008 roku i posługiwać się zdjeciem z dziewczynami jakie w 2008 roku miały maks 7, 8 lat. Co jeszcze wymyślą ludzie od Żaka? Przedszkolaków wykorzystają do walki z Kubieniem????

beskidmaly, 28.10.2018 18:34

Krisu nikt nie pluje bo nie na tym rzecz polega aby pluc ale nie można nic nie pisać jeżeli ktos na kłamstwie buduje potencjal polityczny.

aga33, 28.10.2018 18:31

Ale litości. możemy mieć basen otwarty za 25 milionów, basen kryty za 30 millionów, halę za kolejnych 30 milionów. Tylko że nie mamy opieki lekarskiej, wodociągi co chwile awarie, miasto zakorkowane, zadużenienie planowane nawet na 80 milionów, a liczba ludności gminy zmniejsza się co bo rusz ktoś z niej wyjeżdża. Najbardziej obstawiona obiektami sportowymi gmina tylko że coraz mniej osób chce w niej mieszkać. No "sukces". "Grzegorz" - akurat to ty jesteś od Pana Żaka i wszyscy to wiedzą. Więc nie wypominaj innym.

agares, 28.10.2018 18:30

aga33. jak wybudujesz taniej to do dzieła.dlaczego się marnujesz???

beskidmaly, 28.10.2018 18:28

A jakie to zawodniczki podpisaly ten list w artykule" Kubien jakiego nie znacie" bo do których dzwoniłem to żadna nic nie podpisywala on jest grabarzem zenskiej pilki siatkowej a nie tworca. Co innego Rupik., Zaremba czy Targosz., ale On.

agares, 28.10.2018 18:26

marcin1970. zostań sponsorem ~będą sukcesy!!!!

aga33, 28.10.2018 18:26

rozumiem też że część osób uważa że za czasów kiedy kubień był przewodniczącym rady siatkarkom było lepiej a niektórzy że lepiej jest za Żaka zwłaszcza że obecnie na tapecie jest kolejna jego obiecanka - budowy hali za chyba 30 milionów z tego co mówi radny od niego.

Grzegorz, 28.10.2018 18:25

A ty maniek przypuszczam że radny albo kandydat PiS albo nie masz co robić to lepiej nic nie rób. Nawet komentarze ci nie wychodzą. Piszą siatkarki to chyba sobie tego nie wymyśliły żeby pisać jeszcze do mam newsa. Panie Żak zawsze na Tak!!!

aga33, 28.10.2018 18:24

zgadzam się. Te dziewczyny na zdjęciu to w większości chyba nawet teraz nie są pełnoletnie a w 2008 roku były dziewczynkami. Wykorzystywać ich wizerunek do walki z Kubieniem to coś więcej niż wstyd.

stan, 28.10.2018 18:21

No to teraz wyszło Szydło z worka, to wsparcie dla Kubienia ze strony byłych siatkarek TO JEDNA WIELKA PISOWSKA ŚCIEMA !!! . Okazuje się , że pełniąc jedną z najwyższych funkcji w mieście PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA , nie tylko nie potrafił zadbał o godziwy stan techniczny budynku i zaplecza Szkoły nr 5, w której od kilku dziesięciu lat uczy gimnastyki , to w dodatku nawet nie zatroszczył się o siatkarki KS. Beskid Andrychów , które wcześniej trenował ,rzeczywiście wyszło jak w tytule materiału wyborczego KW PIS „ Krzysztof Kubień jakiego nie znacie ...”

Grzegorz, 28.10.2018 18:21

A ty maniek przypuszczam że radny albo kandydat PiS albo nie masz co robić to lepiej nic nie rób. Nawet komentarze ci nie wychodzą. Piszą siatkarki to chyba sobie tego nie wymyśliły żeby pisać jeszcze do mam newsa. Panie Żak zawsze na Tak!!!

marcin1970, 28.10.2018 18:20

może i Kubień nie pomógł siatkarkom tak jak chciały w 2008 roku. Ale litości to było 10 lat temu. Od 8 lat rządzi Żak? Gdzie te wielkie sukcesy? Gdzie ta nowa hala? Sukcesy na takim poziomie jak i za Pietrasa a a hala tylko na wizualizacji i w perspektywie zadłużenia gminy do 80 milionów?????

marcin1970, 28.10.2018 18:17

conajmniej 10 z 12 dziewyczyn na tym zdjęciu do tego artykułu jaki jest atakiem na Kubienia a zarazem wygląda jak artykuł sposnoroany komitetu Żaka, może miało góra 10 lat w 2008 roku. To lekki wstyd wykorzystywać ich wizerunek do walki z przeciwnikiem politycznym.

agares, 28.10.2018 18:16

xpek. nie daj się pisiorom. pozdro.

agares, 28.10.2018 18:14

Grzegorz. tak trzymaj. pozdro.

xpek, 28.10.2018 18:12

Beata książek ze zdjeci dobrze pamięta co było 10 lat temu

Grzegorz, 28.10.2018 18:10

Niech Pan Żak będzie Burmistrzem bo inaczej z tej Gminy nic nie będzie. Głosujcie na Żaka bo będzie lipa w gminie!!!

agares, 28.10.2018 18:09

szppp. ja nie mam. a jak chcesz mogę być twoim.

szppp, 28.10.2018 18:07

i zgadzam się. od 8 lat rządzi Żak to szmat czasu. ale lepiej dalej mamić obietnicami i jak z przywróceniem pogotowia i posługiwać się zdjęciem z dziewczynami jakie w 2008 roku miały może kilka lat żeby atakować konkurenta Żaka w II turze?

mjuzik1212, 28.10.2018 18:05

Co do artykułu Pana Kubienia. Czy jakakolwiek z byłych siatkarek KS Beskid Andrychów oprócz Pani Katarzyny F. (startującą notabene z list Pisu do rady miejskiej) zezwoliła na publikację tego oświadczenia w ich imieniu? Bo z tego co mi wiadomo to nie!

szppp, 28.10.2018 18:04

agares jesli mogę wtracić jak się jest z zakolandii to lepiej wątku picie nie podejmować. Na serio ty wieczna "żak na tak" myslisz że ludzie nie wiedzą jaki problem ma twój szef? Co wy robicie z nim?

taranczako, 28.10.2018 18:04

Katarzyna Fluder kandydatka na burmistrza b. kapitan siatkarek andrychowskich nie poparła w 2010 obecnego burmistrza

agares, 28.10.2018 18:00

maniek. nie pij!!!. "oporów"

maniek, 28.10.2018 18:00

przecież te dziewczyny ze zdjęcia w 2008 roku chyba do pierwszych klas podstawówki chodziły??? Posługiwanie się nimi żeby atakować andrychowianina? no no - ci od Żaka i ich kumple żadnych oporów nie mają.

maniek, 28.10.2018 17:59

nieśmiało przypominam też że od 8 lat rządzi Żak. To dość czasu żeby odbudować potęgę piłki siatkowej gdyby była wola. ale jest wola składania kolejnych obiecanek cacanek i uderzania w andrychowianina.

maniek, 28.10.2018 17:57

przecież te dziwczyny w 2008 roku chyba do piewrszych kla podstawówki chodziły. Posługiwanie się nimi żeby atakowac andrychowianina? no no - ci od Żaka i ich kumple żadnych oprów nie mają.

agares, 28.10.2018 17:56

o taką właśnie chodziło mi odpowiedź panie kubień.!!! ale jeszcze proszę napisać czy robił to pan charytatywnie ??? jeżeli tak to szacun. a jeżeli nie to aż strach zapytać ile pan skroił podatników i sponsora.ile razy panie kubień piwo się lało u ,,kota,, za wygrany mecz??? sielanka skończona!!! czas pomyśleć o nowym kantorku w domu seniora !!!.gratuluję panie kubień przegranej w 2-giej i ostatniej w życiu turze wyborów!!! "ŻAK NA TAK" !!!

krisu78, 28.10.2018 17:54

poza tym tamtem tekst siatkarek był tekstem który miał bronić opluwanego andrychowianina. Opluwanego przez zakolandię bo dostał się do II tury. Tak jak w przed I turą pluli po Kobielusie i Kubieniu tak przed II turą zostało im tylko plucie po Kubieniu co czynili. Ten jest atakiem na Kubienia w imię wygranej Żaka.

krisu78, 28.10.2018 17:51

z caym szacunkiem ale te dziewczyny na zdjęciu to 10 lat temu chyba do podstawówki chodziły więc zdjęcie jest maniuplacją a tekst powinien być oznaczony jako materiał wyborczy komitetu Żaka.

nowa111, 28.10.2018 17:20

brawo za prawdę!