Od stycznia drożej za korzystanie z basenu i wynajem hali

, Polityka, Wiadomości, 01.01.2019 16:00, red
Ceny w górę.
Od stycznia drożej za korzystanie z basenu i wynajem hali

Decyzję podjęła jeszcze przed świętami Rada Miejska w Kętach. Dotychczasowy cennik za korzystanie z basenu krytego w Kętach obowiązywał od 3 lat.

W zakresie cen za korzystanie z krytej pływalni wprowadzono zmianę "organizacji wejścia i urealnienie ceny za zajęcia z Aqua aerobic". Do tej pory cena za wstęp na zajęcia wynosiła 13 zł (w tym 9 zł wstęp na pływalnię i 4 zł na koszty sprzętu i instruktora). Po zmianach cena podstawowa dla osoby dorosłej wyniesie 17 zł (9 zł bilet wstępu i 8 zł koszt zajęć), a dla osoby uprawnionej do zniżki 14 zł (6 zł bilet wstępu i 8 zł koszt zajęć).

Radni podnieśli także ceny za wynajem hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- Potrzeba modyfikacji zapisów cennika wynika w szczególności ze wzrostu o 56% kosztów energii elektrycznej, wzrostu o 10 % kosztów usług oraz innych opłat eksploatacyjnych. W przeliczeniu na złotówki daje to koszty większe o ok. 170 000 zł brutto w stosunku do roku obecnego - napisali radni w uzasadnieniu uchwały w sprawnie zmiany cennika.

Nowe cenniki.
AKTUALIZACJA: 2.01.2018

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 05.01.2019 05:36

W Andrychowie na basenie krytym na osiedlu równieź jest podwyżka za wejście chyba z 8 na 25 złotych