Mieszkańcy skarżą się na palaczy z Kopernika

Region, Kęty, Polityka, Wiadomości, 28.10.2017 11:20, ks

Nietypowa sprawa omawiana była podczas obrad Rady Miejskiej.

Mieszkańcy skarżą się na palaczy z Kopernika
Radny Andrzej Wiśniowski zgłaszał, że mieszkańcy osiedla 700-lecia w Kętach, a dokładniej bloków nr 1, 2, 3, 4, i 5 proszą o interwencję w sprawie uczniów z pobliskiej szkoły, popularnego „Kopernika”, którzy palą papierosy w okolicy tych bloków i - jak powiedział radny - są dużą uciążliwością.


Jak przekonywał radny, na terenie szkoły obowiązuje zakaz palenia, więc młodzi ludzie przed lekcjami, w przerwach i po lekcjach udają się właśnie na osiedle.


Burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar przyznał, że zna sprawę, ponieważ mieszkańcy byli już u niego i zgłaszali ten problem. - Nie chcę jednak generalizować, ale nie możemy stwierdzić, że to tylko uczniowie z Kopernika. Rolą odpowiednich służb jest weryfikacja tej sprawy i niebawem zwrócę się do służb mundurowych – odpowiedział burmistrz radnemu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

walet, 28.10.2017 11:50

Widać, że burmistrz i radny nie mają poważniejszych problemów w mieście. Parcie na szkło trwa i trwa mać, jak mówił klasyk.