Marcin Putyra dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu, Kultury i Turystyki

, Polityka, Wiadomości, 31.05.2019 11:45, PG
Nowa instytucja w Andrychowie rozpocznie swoją działalność 1 czerwca.
Marcin Putyra dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu, Kultury i Turystyki

W ostatni dzień maja burmistrz Andrychowa powołał na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie Marcina Putyrę, pełniącego dotychczas funkcję kierownika wydziału turystyki, sportu i kultury UM.

MOSKiT formalnie rozpoczyna swoją działalność 1 czerwca. Zostanie przekształcony z wydziału turystyki, sportu i kultury urzędu miejskiego i na razie to właśnie w pomieszczeniach wydziału (naprzeciw urzędu) będzie miał swoją siedzibę. Tym samym wydział ten przestanie istnieć ostatniego dnia maja.

Na ten rok MOSKiT otrzymał budżet w wysokości 600 tys. zł. Instytucja ta póki co będzie zajmowała się nowo wybudowanym basenem krytym a także współpracą z innymi zarządcami obiektów sportowych w gminie tj. stadion miejski czy basen odkryty.

Więcej na temat działalności MOSKiT-u tutaj: Co z MOSKiT-em? Kiedy zacznie działać i zatrudniać pracowników?

źródło: wydział turystyki UM Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 31.05.2019 19:15

Co radni pisu zrobili w tej kadencji poza glosowaniami na nie bo nie. Bo maja siano w łebie,zero pojecia o ekonomii i inwestycjach.

",,**,,", 31.05.2019 19:13

Ludzie drwia z kobielusa ze ucieka od głosowań bo brak mu jaj!!!!! !

Turboplazmotron, 31.05.2019 13:01

starymoher pewnie zostanie dyrektorem domu seniora albo żłobka w Andrychowie :) lub trzecim zastępcą Wójta(burmistrza) :)

starymoher, 31.05.2019 12:45

Ciekawe co będzie jak Kobielus wróci na ,,łono".Bo na razie jest zwykłym ci..m!

Turboplazmotron, 31.05.2019 12:36

Gratulacje dla Pana Marcina.Budżet trochę mały(znając rozrzutność władz) ale może Pan Marcin ma pomysł na prowadzenie basenu.Zobaczymy

budyn77, 31.05.2019 12:21

Wójcie Zak: kiedy powstanie KOMAR i kiedy wreszcie gminne 700+ dla każdego dziecka z gminy Andrychów?