Lena Czechowicz rezygnuje z mandatu radnej

, Polityka, Wiadomości, 20.12.2018 09:00, red
Znana w Wadowicach utalentowana wokalistka i fryzjerka podjęła decyzję, że rezygnuje z wywalczonego niedawno mandatu radnej Rady Miejskiej.
Lena Czechowicz rezygnuje z mandatu radnej
Lena Czechowicz w ostatnich latach dała się poznać z muzycznych talent show, jest też utalentowaną fryzjerka (czesała m.in. modelki z Top Model w Warszawie), prowadzi swój własny salon.

W październiku spróbowała swoich sił w wyborach do Rady Miejskiej w Wadowicach. Z sukcesem, bo została wybrana radną miejską (zdobyła 349 głosów), ale kariery w samorządzie nie zrobi. Właśnie zrezygnowała z mandatu radnej. Jak to argumentuje?

- Podjęłam trudną dla mnie decyzję - rezygnuję z mandatu radnej Rady Miejskiej w Wadowicach. Wybór mnie na radną był dla mnie ogromnym zaszczytem, wyzwaniem, którego chciałam się podjąć. Obserwuję od kilku tygodni zmiany, które zachodzą w Wadowicach i widzę, że nie będę w stanie realizować swoich zamierzeń będąc radną. Na liście naszego komitetu Wolne Wadowice znajdują się inne wspaniałe osoby, co do których jestem pewna, że będą w stanie z oddaniem pracować dla Was. Zależy mi na Wadowicach, dlatego zamierzam działać na rzecz naszej społeczności w innych formach. Uważam, że będzie to lepsze zarówno dla mnie jak i dla projektów, które chcę realizować. Liczę na Wasze wsparcie w tej decyzji. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście." - tak Lena Czechowicz uzasadnia swoją decyzję.

W Radzie Miejskiej zastąpi ją 42-letni Krzysztof Faber, który w wyborach zdobył 169 głosów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy