Najwięcej kandydatów na stanowisko burmistrza jest w Wadowicach. Wójtowie na pewno zmienią się w Mucharzu i w Stryszowie, gdyż dotychczasowi włodarze już nie kandydują.
Wybory odbędą się 21 października, a druga tura - 4 listopada.
ANDRYCHÓW
KOBIELUS Maciej, 35 l. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOBIELUS 2018, Andrychów
KUBIEŃ Krzysztof, 58l, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Andrychów
MAŁECKI Zbigniew, 44l, KOMITET WYBORCZY TERAZ ANDRYCHÓW, Andrychów
ŻAK Tomasz, 57l, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA ANDRYCHÓW”, Andrychów
WADOWICE
BRYNKUS Józef, 56l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15, Wadowice
JAMROŻEK Leon, 68l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SPOŁECZNA WADOWICE, Wadowice
KALIŃSKI Bartosz, 34l., KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Wadowice
KARCZ - ZIELIŃSKA Ada, 41l, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD, Klecza dolna
KLINOWSKI Mateusz, 40l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ KLINOWSKI I WOLNE WADOWICE, Wadowice
SKORECKI Michał, 35l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”, Wadowice
MUCHARZ
GALARA Renata, 55l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD, Świnna Poręba
PAŹDZIORA Paweł, 36l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA, Jaszczurowa
SZCZUREK Teresa, 50l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MUCHARZ, Mucharz
SZEWCZYK Jan, 61l., KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Świnna Poręba
STRYSZÓW
ADAMCZYK Magdalena, 50l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STRYSZÓW, Łękawica
DUMAN Szymon, 35l., KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Stronie
RADWAN Bogdan, 50l, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA WSPÓLNA SPRAWA, Stronie
ŻMIJA Paweł, 40l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD POROZUMIENIE DLA PRZYSZŁOŚCI, Stryszów
LANCKORONA
CHORĄŻY Krzysztof, 54l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15, Lanckorona
FRAŚ Zbigniew, 59l., KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE, Lanckorona
ŁOPATA Tadeusz, 64l., KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Izdebnik
KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
HERBUT Dawid, 41l,. KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA, Kalwaria Zebrzydowska
JOŃCZYK Zofia, 52l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD, Kalwaria Zebrzydowska
ORMANTY Augustyn, 63l., KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE, Brody
STELA Tadeusz, 46l., KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Kalwaria Zebrzydowska
BRZEŹNICA
ANTOS Bogusław, 46l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ", Sosnowice
WEŁNA - KOZIOŁ Mateusz, 29l, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Łączany
ŻUREK Wojciech, 41l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD, Brzeźnica
SPYTKOWICE
KNAPIK Grzegorz, 48l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY SPYTKOWICE, Spytkowice
KRYSTIAN Mariusz, 42l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z SERCEM. DLA MIESZKAŃCÓW, Ryczów
TOMICE
GRABOWSKI Witold, 42l, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA, Tomice
MIĘTKA Daniel, 35l., KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Radocza
WIEPRZ
CHRAPEK Małgorzata, 60l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA", Wieprz
GAWENDA Bogdan, 50l., KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM, Wieprz
JACHIMCZYK Kazimierz, 63l., KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Frydrychowice
STRYSZAWA
Brak komentarzy