Kampania wyborcza. Przyjeżdża małopolski lider Konfederacji Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy

, Polityka, Wiadomości, 08.05.2019 14:40,
Do Wadowic przyjeżdża kolejny polityk, który zamierza powalczyć o glosy wyborców w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja.
Kampania wyborcza. Przyjeżdża małopolski lider Konfederacji Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy
We wtorek (7.05) do Wadowic przyjechał lider partii „Wiosna” Robert Biedroń, a w czwartek w Wadowicach spotkanie z mieszkańcami ma zaplanowane Konrad Berkowicz, który w majowych wyborach ma numer 1 na liście skrajnie prawicowego komitetu pod nazwą „Konfederacja Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy” w okręgu małopolsko-świętokrzyskim.

K. Berkowicz to polityk młodego pokolenia (rocznik 1985). W ostatnich wyborach do Europarlamentu zdobył ponad 23 tys. głosów z drugiego miejsca na liście. Nie został wtedy europosłem. Z kolei w ostatnich wyborach do Sejmu w okręgu krakowskim uzyskał ponad 22 tys. zł, ale partia nie przekroczyła progu wyborczego i nie dostała się do parlamentu.

Kto wie - może teraz się uda? "Konfederacja Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy" w ostatnich sondażach uzyskuje poparcie w okolicach progu wyborczego. Wydaje się, że kandydaci tego komitetu mogą przede wszystkim odebrać głosy kandydatom PiS.

Spotkanie z K. Berkowiczem odbędzie się 9 maja, o godz. 17:30 Hotelu Podhalanin w Wadowicach.

foto: https://twitter.com/konradberkowicz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy