Jest i nowa Rada Miejska w Kętach [FOTO]

, Polityka, Wiadomości, 19.11.2018 18:45, PG
Marek Nycz przewodniczącym na kolejną kadencję.
Jest i nowa Rada Miejska w Kętach [FOTO]

W poniedziałek (19.11.) odbyła się inauguracyjna sesja nowej Rady Gminy, która będzie rządziła w Kętach przez następne pięć lat. Podczas uroczystości radni złożyli ślubowanie oraz wybrali spośród siebie przewodniczącego i wiceprzewodniczącego. Radni oraz burmistrz Krzysztof Klęczar złożyli także ślubowanie.

Przewodniczącym Rady Gminy został ponownie Marek Nycz. Otrzymał 13 głosów za. 7 osób wstrzymało się od głosu. Wiceprzewodniczącą została Urszula Włodarczyk.

- Po tych 4 latach mogę powiedzieć: to były dobre 4 lata. Dobre 4 lata dla samorządu gminy Kęty, dla mieszkańców - mówił burmistrz Krzysztof Klęczar tuż po złożeniu ślubowania. I dodał, że to zasługa dobrej współpracy z urzędnikami, instytucjami i mieszkańcami.

Burmistrz wyraził nadzieję, że równie owocne będzie 5 kolejnych lat jego kadencji. - Dołożę wszelkich starań i nie będę się oszczędzał, aby te lata były dobre dla gminy - powiedział Krzysztof Klęczar.


Marek Nycz:

Urszula Włodarczyk:

Skład nowej Rady Miejskiej w Kętach:

KWW Porozumienie Ponad Podziałami

Grażyna Kowalska

Urszula Włodarczyk

Mirosława Nycz

Łukasz Plewniak

Wiesław Gawęda

Marek Nycz

Janina Sordyl

Andrzej Wiśniowski

Maria Karaim

Dorota Kusak

Janusz Raj

Andrzej Drabek

Tomasz Janeczko

Marian Zaręba

PiS

Jan Kubik

Marek Błasiak

Antoni Mojżesz

Jakub Goc

Janusz Kruczała

Danuta Wysogląd

Lesław Kuźma

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KJK, 20.11.2018 17:36

@mrosta12, pudło, ale dla ciebie mogę być nawet Krystyną z gazowni( fobie się leczy). Czyżby znowu nasz łysy miro, poziom intelektualny piłki lekarskiej. Żart doskonały tej ekipy. Przykre, że takie miernoty żyją z publicznych pieniędzy i obrażają prywatne osoby na forach.

mrosta12, 19.11.2018 23:35

do KJK - Wiesiu idź na spacer bo jesteś niedotleniony. Praca w gazowni Ci ewidentnie nie służy :-)

aleocochodzi, 19.11.2018 20:27

A to wasze porozumienie ponad podziałami to wolnościowcy z narodowcami czy może przeciwnie - wszelkiej maści komuchy?

KJK, 19.11.2018 19:51

Kompromitująco słaby przewodniczący na kolejną kadencję, który niestety zapomniał, że to burmistrz jest dla rady, nie odwrotnie. Wygląda, że w Kętach nic się nie zmieni przez kolejne pięć lat.