Jak tu dostać się do swojego domu?

, Polityka, Wiadomości, 06.05.2019 18:15, PG
Mieszkańcy Starego Miasta w Kętach mają problem z przedostaniem się do swoich posesji.
Jak tu dostać się do swojego domu?

Jeszcze w lutym radna Grażyna Kowalska zwróciła się z do burmistrza z problemem organizacji ruchu na ul. św. Jana Kantego w Kętach.

Mieszkańcy Starego Miasta mają problem z przemieszczaniem się do swoich domów. W godzinach pracy urzędu wzdłuż ulicy parkuje tam mnóstwo samochodów, które utrudniają bezkolizyjny przejazd. Dlatego też mieszkańcy proszą o takie zorganizowanie ruchu, aby ruch pojazdów mógł odbywać się płynnie, np. poprzez zabezpieczenie miejsc na zatoczki i ograniczenie parkowania przy wjazdach na posesję.

Włodarze miasta postanowili przekazać sprawę do powiatu, gdyż zarządcą tej drogi jest starostwo oświęcimskie. Wiceburmistrz Marcin Śliwa zaproponował także by odbyło się spotkanie z policją i strażą miejską, radną Grażyną Kowalską i przedstawicielem zarządu dzielnicy Stare Miasto w siedzibie urzędu w celu omówienia sprawy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy