Burmistrz Kęt z nagrodą Samorządowiec Podbeskidzia 2018

, Polityka, Wiadomości, 14.06.2018 10:50,
Burmistrz został doceniony za to, że mimo przynależności do PSL potrafi współpracować z innymi środowiskami.
Burmistrz Kęt z nagrodą Samorządowiec Podbeskidzia 2018

We wtorek (12.06.) w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej odbyła się Gala „Samorządowiec Podbeskidzia 2018”, na której wręczono Nagrodę im. Marty Garapich"Samorządowiec Podbeskidzia 2018" burmistrzowi Kęt Krzysztofowi Klęczarowi.

To już trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Niezależni.BB.

Kandydatów do nagrody było pięciu: wójt Świnnej, wójt Wilkowic, burmistrz Ustronia, przewodniczący jednego z bielskich osiedli i właśnie burmistrz Kęt, który wygrał to zestawienie.

Jak informuje stowarzyszenie Niezależni.BB nagrodę otrzymuje osoba szczególnie zasłużona dla swojego środowiska lokalnego, która aktywnie działa na rzecz samorządu.

Krzysztof Klęczar doceniony został za apolityczną działalność samorządową pomimo zaangażowania politycznego: choć jest członkiem władz krajowych PSL, w samorządzie umiejętnie współpracuje dla dobra gminy z wszystkimi środowiskami.

- Bardzo się cieszę z tej nagrody, jest ona dla mnie przede wszystkim motorem do dalszych działań na rzecz lokalnej społeczności – mówił zwycięzca. Nagrodę wręczył przewodniczący Rady Programowej Niezależnych.BB a zarazam kandydat na prezydenta Bielska - Białej Janusz Okrzesik.

foto: Stowarzyszenie Niezależni.BB.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy