Andrychów wyróżniony tytułem Lider Rozwoju Regionalnego

, Polityka, Wiadomości, 28.10.2016 16:10, PG
W dniach 27-28 października w Lublinie odbywa się Polski Kongres Przedsiębiorczości. Burmistrz Tomasz Żak pojechał tam odebrać nagrodę.
Andrychów wyróżniony tytułem Lider Rozwoju Regionalnego

 

Polski Kongres Przedsiębiorczości, odbywa się m.in. pod patronatem ministerstwa cyfryzacji i ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej, jest największym mobilnym wydarzeniem biznesowo-gospodarczym w Polsce.

Cała impreza odbywa się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

 

Na tym właśnie Kongresie Andrychów został wyróżniony tytułem Lidera Rozwoju Regionalnego.


Jak twierdzi burmistrz Tomasz Żak organizatorzy sami znaleźli i wybrali gminę Andrychów spośród różnych gmin i instytuacji i wyróżnili na Kongresie. Doceniono różne działania podejmowane przez lokalne władze w ostatnich latach, m.in. inwestycje gminy w nowe LED-owe oświetlenie uliczne, która - jak informują władze miasta - przynosi gminy duże oszczędności na rachunkach za prąd - ok. 70%.

 

Burmistrz chwali się wyróżnieniem dla gminy na swoim facebookowym profilu.

 

 

 

 

 

 

 

foto: facebook.com/tomasz.zak.564?fref=ts

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maksymilian, 28.10.2016 19:28

Czy kłopoty z oświetleniem na osiedlu już się zakończyły?

abcabc, 28.10.2016 16:26

jak najbardziej zasłużona nagroda. w Kętach stagnacja,w Wadowicach non stop jakieś awantury, a w Andrychowie spokój i kolejne oczekiwane przez mieszkańców inwestycje