41 osób powalczy o 15 wolnych miejsc w Radzie Gminy Wieprz

Region, Wadowice, Andrychów, Polityka, Wiadomości, 19.09.2018 12:45, red
Prezentujemy kolejnych kandydatów na radnych - tym razem z gminy Wieprz.
41 osób powalczy o 15 wolnych miejsc w Radzie Gminy Wieprz
W gminie Wieprz radni Rady Gminy Wieprz zostaną wybrani w okręgach jednomandatowych. Do obsadzenia jest 15 miejsc. Kandydatów jest 41. W poszczególnych okręgach radnym zostanie osoba z największą liczbą głosów.

Jak na razie zarejestrowany został jeden kandydat na wójta tej gminy - Bogdan Gawenda z KWW Wygrajmy Razem

Kandydaci do Rady Gminy Wieprz

okręg 1

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

RUSINEK Adam Stanisław, 58, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

WOJEWODZIC Karol, 68, Wieprz


okręg 2

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

NOWAK Kazimierz Józef, 61, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

HERMA Barbara, 56, Wieprz


okręg 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

RAJDA Grzegorz Mirosław, 28, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

GRABOWSKI Stanisław Andrzej, 67, Wieprz


okręg 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

PAWLAK Jacek, 30, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

KOBIELUS Leszek Krzysztof, 36, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

LECHOWICZ Tomasz Grzegorz, 26, Wieprz


okręg 5

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

GAWENDA Bogdan, 50, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

KOCEMBA Urszula, 54, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOŁACZYK Dorota, 43 ,Wieprz


okręg 6

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

KRUPNIK Krzysztof Roman, 28, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

POLAK Adam Henryk, 32, Wieprz


okręg 7

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

LIPNICKA Danuta Kazimiera, 51, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

STAWOWY Katarzyna Stanisława, 42, Frydrychowice


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

MATUSIAK Kazimierz, 59, Frydrychowice


okręg 8

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

WĄDOLNY Krzysztof Bogusław, 45, Frydrychowice


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

SZATAN Kazimierz, 67, Frydrychowice


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

JACHIMCZYK Kazimierz, 63, Frydrychowice


okręg 9

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

WOJTYŁA Tadeusz, 56, Frydrychowice


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

JANIK Wojciech Józef, 50, Frydrychowice


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GAŁUSZKA Witold, 36, Frydrychowice


okręg 10

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

ŚWIETLIK Adam Aleksander, 22, Frydrychowice


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SOPICKIEGO

SOPICKI Marcin, 38, Frydrychowice


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

BLIŹNIAK Stanisław, 58, Frydrychowice


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

MICHALCZYK Danuta Franciszka, 65, Frydrychowice


okręg 11

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

WÓJCIK Barbara Teresa, 54, Gierałtowiczki


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GÓRKIEWICZ Janusz, 47, Gierałtowice


okręg 12

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

MICHALCZYK Marcin, 56, Gierałtowice


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GLIWA Leszek Stanisław, 60, Gierałtowice


okręg 13

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

HRAPKOWICZ Bogusława Weronika, 62, Nidek


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SOPICKIEGO

ŚWIĄTEK Tadeusz Stefan, 56, Nidek


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

TOMICZEK Krystyna Maria, 53, Nidek


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

SALA Elżbieta Iwona, 49, Nidek


okręg 14

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

KARCZ Andrzej, 27, Wieprz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

SZOTA Adam, 62, Nidek


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SOPICKIEGO

BOGUNIA Małgorzata, 48, Nidek


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KASPEREK Władysław, 63, Nidek


okręg 15

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NADZIEJA"

ŻYŁA Mieczysław, 64, Przybradz


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYGRAJMY RAZEM

KOWALCZYK Kazimierz, 50, Przybradz





Kandydaci do Rady Powiatu Wadowickiego.

OKRĘG NR 5 - GMINY BRZEŹNICA, SPYTKOWICE, TOMICE, WIEPRZ (7 mandatów)

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1. GOŁĄB Katarzyna, 37, Radocza
2. HYRLICKA Joanna Magdalena, 38, Brzeźnica
3. KUKIEŁA Teresa, 43, Gierałtowiczki
4. HOJNY Adrian Samuel, 24, Frydrychowice
5. MAŃKA Michał, 31, Przybradz

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1. SKORCZYŃSKA Renata Maria, 51, Witanowice
2. SORDYL Mirosław Marek, 53, Wieprz
3. MOMOT Daniel, 32, Tłuczań
4. FRAŚ Maria Władysława, 64, Wieprz
5. KNAPIK Bogusław, 34, Bachowice
6. PLUCIŃSKI Piotr, 53, Wieprz
7. MICHALEC Sylwia, 21, Bachowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. ŻMUDA Franciszek, 65, Marcyporęba
2. SZATAN Miłosz Paweł, 30, Frydrychowice
3. GAJOWY Marek Przemysław, 30, Spytkowice
4. GALAS Krzysztof, 48, Witanowice
5. SZYMAŃSKA Joanna, 44, Brzeźnica
6. PAŁOSZ Iwona Małgorzata, 44, Radocza
7. GÓRAL Jan Kazimierz, 54, Spytkowice
8. RAKOCZY Małgorzata, 51, Paszkówka
9. KOZIOŁ Stanisława, 61, Łączany

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. KURDAS Eugeniusz, 59, Brzeźnica
2. KALIŃSKI Zdzisław Franciszek, 58, Tomice
3. MRÓZ Ryszard Stanisław, 57, Ryczów
4. LECHOWICZ Aleksandra Barbara, 21, Wieprz
5. ZYBEK Mirosława, 60, Brzeźnica
6. CHLEBICKA Ewa, 55, Spytkowice
7. BARAN Katarzyna, 43, Radocza
8. HAŁAS Małgorzata, 20, Gierałtowice
9. WIKTOR Stanisław Jan, 57, Frydrychowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1. MOSTOWIK Kazimierz, 51, Brzeźnica
2. ŁASAK Józef, 63, Radocza
3. ŚWIERGUŁA Agnieszka Elżbieta, 43, Wieprz
4. KUBAS Tomasz Mariusz, 42, Ryczów
5. PAŹDZIOR Teresa Zofia, 58, Tłuczań
6. KLIMECZKO Zofia Stanisława, 61, Łączany
7. SZEWCZYK Zenon, 62, Bachowice
8. WENDA Beata Teresa, 37, Frydrychowice
9. GROCHOL Barbara, 57, Wieprz

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1. ZACNY Anna, 66, Nidek
2. CHRZĄSZCZ Michał, 36, Spytkowice
3. FABER Maria Urszula, 55, Marcyporęba
4. PYTEL Mateusz Przemysław, 31, Zygodowice
5. DĘBSKI Kazimierz Józef, 47, Bachowice
6. ZAJĄC-KWARCIAK Joanna, 39, Chocznia
7. KOMENDERA-ZIPPE Agnieszka, 41, Wieprz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy