35-letni Michał Kwarciak został nowym Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego

, Polityka, Wiadomości, 09.05.2019 13:00, INFORMACJA PRASOWA
35-letni Michał Kwarciak został nowym Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wadowicach ma nowego szefa. Starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas powołał na to stanowisko Michała Kwarciaka.

Nowy inspektor swoje obowiązki objął 9 maja.

- Dotychczasowe, bogate doświadczenie zawodowe to wielki atut Pana Michała Kwarciaka. Pełnił on już obowiązki szefa inspektoratu, najpierw przez kilka miesięcy w 2014 roku, a następnie po przejściu na emeryturę Pana Władysława Gwiazdowskiego - od stycznia tego roku aż do dzisiejszego powołania. Bardzo dobrze wypełniał swoje zadania i dlatego wierzę, że odnajdzie się w tej roli zawodowej, a nasza współpraca będzie układała się bardzo dobrze – mówił po wręczeniu aktu powołania starosta

Michał Kwarciak ma 35 lat. Z wykształcenia jest mgr inż. budownictwa. Ukończył Politechnikę Krakowską. W 2016 roku zdobył uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowanej. W PINB w Wadowicach pracuje nieprzerwanie od marca 2007 roku.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego jest powoływany przez starostę spośród co najmniej trzech kandydatów wskazanych przez Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Tak też było i w tym przypadku.

Materiał prasowy Starostwa Powiatowego w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 10.05.2019 04:26

Czy będzie utrudniał życie osobą prowadzącym budowy?