Sonda

EURO 2012 już wkrótce. Czy to Cię w ogóle interesuje?

Nie wybrałeś żadnej opcji w tej ankiecie!

Tak
Nie


mamNewsa na Facebooku


 

Wybrali Grzyba, potępili Piskorskiego

Andrychów, Polityka, (red.) - 21.03.2010 14:38

A   A   A  
Wybrali Grzyba, potępili Piskorskiego
Zbigniew Grzyb z Roczyn k. Andrychowa został nowym przewodniczącym Rady Wojewódzkiej Stronnictwa Demokratycznego. Podczas małopolskiego zjazdu członków tej partii podjęto również uchwałę potępiającą.... szefa partii.

W sobotę (20.03) w Krakowie odbył się IV Małopolski Zjazd Regionalny Stronnictwa Demokratycznego, podczas którego wybrano nowe władze wojewódzkie SD. Przewodniczącym Małopolskiej Rady Regionalnej został Zbigniew Grzyb.

Pochodzący z Roczyn k. Andrychowa Zbigniew Grzyb ma 50 lat, jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2002 roku w pierwszych bezpośrednich wyborach bezskutecznie ubiegał sięo stanowisko burmistrza Andrychowa z ramienia Forum Gospodarczego.


Podczas sobotniego zjazdu podjęto także uchwałę w sprawie sytuacji Stronnictwa Demokratycznego. Jeśli ktoś śledzi sprawę to wie, że od roku szefem SD jest Paweł Piskorski, ale od wielu miesięcy w partii trwa konflikt pomiędzy jego zwolennikami, a przeciwnikami. Oficjalnie jednak Piskorski nadal jest szefem SD. Tak przynajmniej informuje strona internetowa SD.

Małopolski zjazd SD podjął i rozesłał do ogólnopolskich mediów uchwałę, w którym wyrażono „zdecydowany protest przeciwko działalności w Stronnictwie Pawła Piskorskiego, osoby, której działalność charakteryzuje się łamaniem Statutu, masowym usuwaniem ze Stronnictwa jego wieloletnich działaczy, włamaniami i siłowym przejmowaniem obiektów SD, jak to miało miejsce m.in.  w Krakowie, a także obniżanie wartości naszych nieruchomości, by je potem sprzedać za bezcen, jak miało to miejsce we Wrocławiu. (...)”

kontakt@mamNewsa.pl

foto: grzyb.man.pl

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

 

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!


Komentarze
2010-04-16 13:27:26
yeti1:

Forum Gospodarcze w Andrychowie popiera Jana Pietrasa i PiS, zresztą z jednej listy w 2006r nawet wystawiali kandydatów na radnych do powiatu


2010-04-16 12:27:47
drzewa:

Z tego co wiem to Pan Grzyb nie będzie kandydował


2010-04-08 09:11:10
zoch:

niech się połączą z PiS a nie udają że mają jakiś swój program i swój komitet. Ten Kurier Grzyba to jedna wielka propaganda PISOWSKA. Po co w takim razie mącą ludziom w głowach


2010-04-07 20:38:50
lukas:

fiu, fiu, są już pierwsze programy wyborcze
http://forumgospodarcze.org/

plus zakładka program dla zainteresowanych tą pasjonującą lekturą


2010-03-22 17:50:45
yeti1:

no nie wiem, nie wiem. różnie może być. Ale mam nadzieję JP odejdzie ze swoim dworem


2010-03-22 11:31:54
barte:

przed wyborami kandydaci zaczną pojawiać się jak grzyby po deszczu ;-) a i tak Pietras wygra


2010-03-22 10:25:25
xonic:

Czyżby kolejny kandydat??


2010-03-21 23:11:34
and1:

nie napisane czy pan Zbigniew wraca do Andrychowa aby znowu zawalczyć o fotel burmistrza czy nie


2010-03-21 17:27:53
konior:

beton jak to beton - jest twardy. Kamienice które chciał sprzedać Piskorski i przeznaczyć je na wskrzeszenie tej partii są warte miliony. Można było zaryzykować. Nie to nie. Lepiej dalej być partyjką która nic nie znaczy a zyski z kamienic czerpać dla swoich i przy okazji "uprawiać" politykę



 


 

 
 
Reklama Google

Podpatrzone w sieci



Polecamy również

Andrychow.org


0.077953100204468