Dzisiaj jest 23 września 2017, Imieniny: Bogusława, Liwiusza, TekliWadowice, Gospodarka, (red) - 19.12.2012 14:00

Nowe centrum handlowe w Wadowicach już otwarte

W środę (19.12) w Wadowicach otwarto nowy pawilon handlowo-usługowy HEUREKA. Mieści się w centrum miasta w kamienicy, która dzięki inwestorowi odzyskała ostatnio blask.

Nowe centrum handlowe w Wadowicach już otwarte

Budynek przy ulicy Lwowskiej 16 w Wadowicach, zaledwie 100 metrów od Rynku, pełnił w przeszłości różne funkcje. W okresie zaborów był tam hotel dla żołnierzy i oficerów armii cesarskiej.

 

 

                                                           fotografia ze zbioru Pana Mariusza Jasińskiego

 

W czasie międzywojennym mieściły się w nim sklepy i zakłady usługowe. Po wojnie uruchomiono w nim Hotel i sklepy.
                               


W ostatnich dwóch latach brzydka wcześniej kamienica diametralnie zmieniła swe oblicze.

 

Dzięki inwestorowi teraz wzrok przyciąga nie tylko nowa elewacja, ale także nowocześnie urządzone wnętrza, w których znajdują się pomieszczenia dla usług i handlu.

 

W tej właśnie kamienicy w przedświąteczną środę (19.12) uruchomiony został nowoczesny pawilon handlowo-usługowy HEUREKA, zaaranżowany na małą galerię handlową. W galerii znajdują się Delikatesy "Centrum", a wkrótce otwarte zostaną butiki, m.in. biuro podróży, jubiler czy sklep z odzieżą.

 

TAK BUDYNEK PREZENTUJE SIĘ OBECNIE

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Naszą Klasę! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Pinger! Dodaj na Google+!     |     Wyślij link

Dodaj komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!

Komentarze

Brak komentarzy!