Sonda

EURO 2012 już wkrótce. Czy to Cię w ogóle interesuje?

Nie wybrałeś żadnej opcji w tej ankiecie!

Tak
Nie


mamNewsa na Facebooku


Siatkarze wygrali zgodnie z planem

Andrychów, Sport, (red.) - 05.02.2012 11:00

A   A   A  
Siatkarze wygrali zgodnie z planem
Kolejne gładkie zwycięstwo zapisali na swoim koncie siatkarze MKS Andrychów w III lidze. Przed nimi najtrudniejszy mecz z tej fazie rozgrywek.

W ostatniej kolejce andrychowianie pokonali na wyjeździe Janinę w Libiążu 3-0. Do zakończenia rozgrywek w małopolskiej III lidze MKS-owi pozostały jeszcze dwa wyjazdowe mecze.

Ten najbliższy rozegrają prawdopodobnie w sobotę (11.02) z wiceliderem w Olkuszu. Muszą go wygrać, bo tylko zwycięstwo pozwala im utrzymać pozycję lidera rozgrywek, co z kolei premiuje prawem do organizacji turnieju półfinałowego o awans do II ligi.

Półfinał z udziałem najlepszych ekip w innych trzecioligowych grupach rozegrany zostanie na początku marca. Jeśli MKS wygra grupę małopolską – zorganizuje ten turniej.

 

Na razie w MKS koncentrują się na meczu z wiceliderem z Olkusza. To na pewno nie będzie łatwe spotkanie. Pierwszy mecz, kilka miesięcy temu, MKS wygrał 3-2 [na zdjęciu]. Andrychowianie stracili wtedy dwa sety i to były jedyne przegrane w tym sezonie przez nich sety.

 

foto: archiwum

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link
Zobacz także
  » Oto zwycięzcy zawodów narciarskich [FOTO]
  » Młodzi fryzjerzy znowu na podium [FOTO]
  » Poradnia na celowniku starostwa. Radni jej bronią
  » Radny: kupcie radnym GPS i kamery
  » Siatkarze MKS grali już w piątek

 

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!


Komentarze

Brak komentarzy!


 


 

 
 
Reklama Google

Podpatrzone w sieci

 



Polecamy również

Andrychow.org


0.19220614433289