Dzisiaj jest 26 września 2017, Imieniny: Cypriana, Justyny, ŁucjiWadowice, Kultura / rozrywka, (red) - 21.11.2011 08:00

Jarosław Kret kręcił w Dolinie Karpia

Jarosław Kret - znany prezenter pogody, dziennikarz, podróżnik, autor licznych filmów dokumentalnych i reportaży gościł w niedzielę 20 listopada br. z ekipą telewizyjną w gminach Doliny Karpia, by nakręcić kolejny odcinek swojego programu podróżniczego "Polska według Kreta".

Jarosław Kret kręcił w Dolinie Karpia

Gospodarzem wizyty ekipy TVP było Stowarzyszenie "Dolina Karpia". Jego przedstawiciele wraz z dziennikarzem gościli na Łowisku Podolsze (gm. Zator), gdzie smakowali wędzonego karpia, a na stawach hodowlanych w Głębowicach (gm. Osiek) poznawali sposoby hodowli karpia.

 

W godzinach popołudniowych ekipa telewizyjna pojawiła się w gm. Tomice wyrastającej powoli na atrakcyjną turystycznie gminę. Gości przywitał gospodarz gminy wójt Adam Kręcioch, który towarzyszył podróżnikowi podczas jego pobytu w Tomicach. Jarosław Kret odwiedził znaną Galerię "Bałysówka".

 

Jej właściciele Mirosława Sabatowicz i Jacek Pacek zapoznali dziennikarza z twórczością Doliny Karpia pokazując różnorodność i bogactwo kultury i tradycji tych terenów. Następnie wszyscy udali się do Radoczy, gdzie czekała miła niespodzianka. Hotel Radocza Park Activ & Spa zasponsorował przelot balonem ekipy telewizyjnej nad Doliną Karpia. Z lotu ptaka oglądano m.in. tomickie stawy. Ostatnim punktem wizyty był pobyt w Parku Św. Mikołaja w Zatorze.

 

Emisja programu "Polska według Kreta" z Doliny Karpia: 18 grudnia br. na kanale TVP Info o godz. 9.00.

 

źródło: tomice.pl

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Naszą Klasę! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Pinger! Dodaj na Google+!     |     Wyślij link

Dodaj komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!

Komentarze

Brak komentarzy!