Dzisiaj jest 20 sierpnia 2017, Imieniny: Bernarda, Sabiny, SamuelaKęty, Wydarzenia, PG - 11.08.2017 17:30

Święto Wojska Polskiego i Festyn Franciszkański

Tak będą świętować w Kętach.

Święto Wojska Polskiego i Festyn Franciszkański

O godz. 9.00 rano we wtorek (15.08.) na kęckim rynku odbędą się uroczystości związane ze Świętem Wojska Polskiego

Tradycyjnie w tym dniu odwiedzone zostaną miejsca pamięci:

- Grób Nieznanego Żołnierza na kęckim Rynku

- tablica poświęcona Józefowi Piłsudskiemu

- obelisk płk Stanisława Królickiego

- obelisk gen. Władysława Sikorskiego

 

Natomiast po południu odbędzie się już XI Festyn Franciszkański, w ogrodach klasztoru Braci Mniejszych w Kętach. Rozpoczęcie o godz. 14.00 (wejście od godz. 13.00).

 

Jak co roku w programie festynu znajdzie się wiele atrakcji, od koncertów muzycznych, prezentacji i pokazów po konkursy, zabawy z fantami oraz degustacje. Gwiazdą wieczoru będzie GRUPA FURMANA - polski zespół grający połączenie folkowego rocka z country. Szczegóły na plakacie.  

 

 

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Naszą Klasę! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Pinger! Dodaj na Google+!     |     Wyślij link

Zobacz także

Dodaj komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!

Komentarze

walet, 2017-08-11 18:18:48 Mieszkańcy Kęt zastanawiają się, czy na festynie franciszkańskim będzie oślica z burmistrzem, czy burmistrz z oślicą. To już taka tradycja tego festynu.