Dzisiaj jest 20 sierpnia 2017, Imieniny: Bernarda, Sabiny, SamuelaRegion, Andrychów, Wydarzenia, PG - 06.08.2017 09:15

Wyruszyli na Jasną Górę. Mają do przejścia 170 km [FOTO]

W niedzielę (06.08.) o poranku andrychowscy pielgrzymi wyruszyli w sześciodniową pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.

Wyruszyli na Jasną Górę. Mają do przejścia 170 km [FOTO]

 

To już XXXI Piesza Pielgrzymka Dekanatu Andrychowskiego na Jasną Górę z parafii św. Stanisława. Tym razem motywem przewodnim są słowa: Skoro jest chlebem i my bądźmy chlebem.

 

Wyprawa potrwa do 11 sierpnia a pielgrzymi przejdą około 170 km m.in. przez Wieprz, Babice, Lgotę, Rodaki, Mrzygłód, Wrzosową aż do Częstochowy.

 

W tym roku w pielgrzymce bierze udział ponad 250 uczestników. Najmłodszy pielgrzym Franuś ma roczek a najstarszy Pan Bronisław 76 lat, który pielgrzymuje już dwudziesty piąty raz (na zdjęciu powyżej najmłodszy i najstarszy).

 

 

 

 

 

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Naszą Klasę! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Pinger! Dodaj na Google+!     |     Wyślij link

Zobacz także

Dodaj komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!

Komentarze

Keson, 2017-08-06 17:02:15 ze zdjęcia, jak rozpoznaje
MICHAŁ, WOJTEK, KRZYSIEK, MICHAŁ, GRZEGORZ, MARCIN i chyba AREK