iv liga - KOLEJKA 20 | |||
2017-04-15 17:00 | Skawinka Skawina | 1-0 | KS TS Węgrzce |
2017-04-15 17:00 | Michałowianka Michałowice | 2-0 | Nowa Proszowianka |
2017-04-15 15:00 | Unia Oświęcim | 4-0 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2017-04-15 11:00 | Jutrzenka Giebułtów | 2-0 | Hutnik Nowa Huta |
2017-04-15 11:00 | Beskid Andrychów | 0-2 | Wiślanie Jaśkowice |
2017-04-15 11:00 | Cracovia II | 2-1 | Wiślanka Grabie |
2017-04-15 11:00 | Pcimianka Pcim | 2-1 | Orzeł Piaski Wielkie |
2017-04-12 17:00 | Dalin Myślenice | 1:0 | Iskra Klecza Dolna |
1. | Cracovia II | 47 | 64:14 |
2. | Wiślanie Jaśkowice | 45 | 48:11 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 40 | 48:31 |
4. | Jutrzenka Giebułtów | 35 | 33:19 |
5. | Unia Oświęcim | 34 | 34:26 |
6. | Michałowianka Michałowice | 31 | 42:33 |
7. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 30 | 27:36 |
8. | Dalin Myślenice | 29 | 30:37 |
9. | Wiślanka Grabie | 27 | 34:31 |
10. | Iskra Klecza Dolna | 24 | 27:40 |
11. | Pcimianka Pcim | 24 | 28:49 |
12. | Beskid Andrychów | 23 | 17:21 |
13. | KS TS Węgrzce | 18 | 24:30 |
14. | Nowa Proszowianka | 15 | 24:41 |
15. | Orzeł Piaski Wielkie | 14 | 18:41 |
16. | Skawinka Skawina | 13 | 24:62 |
v liga - KOLEJKA 20 | |||
2017-04-15 16:00 | Zagórzanka Zagórze | 4-0 | Dąb Paszkówka |
2017-04-15 14:30 | Górnik Libiąż | 0-0 | LKS Jawiszowice |
2017-04-15 14:00 | LKS Żarki | 1-4 | Niwa Nowa Wieś |
2017-04-15 14:00 | Cedron Brody | 2-1 | Orzeł Ryczów |
2017-04-15 14:00 | Tempo Białka | 4-0 | Victoria Zalas |
2017-04-15 13:00 | Brzezina Osiek | 0-2 | Nadwiślanin Gromiec |
2017-04-15 11:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 2-2 | KS Chełmek |
2017-04-15 11:00 | Halniak Maków Podhalański | 1-0 | Garbarz Zembrzyce |
1. | Orzeł Ryczów | 49 | 59:18 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 40 | 46:19 |
3. | Tempo Białka | 37 | 50:32 |
4. | Niwa Nowa Wieś | 36 | 48:29 |
5. | LKS Jawiszowice | 35 | 55:19 |
6. | Garbarz Zembrzyce | 35 | 35:28 |
7. | KS Chełmek | 35 | 42:16 |
8. | Brzezina Osiek | 31 | 34:29 |
9. | Cedron Brody | 29 | 26:39 |
10. | Halniak Maków Podhalański | 28 | 36:37 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 22 | 34:38 |
12. | LKS Żarki | 18 | 30:46 |
13. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 17 | 25:56 |
14. | Victoria Zalas | 15 | 33:68 |
15. | Dąb Paszkówka | 13 | 25:55 |
16. | Górnik Libiąż | 9 | 18:67 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 20 | |||
2017-04-15 15:00 | Skawa Wadowice | 1-1 | Orzeł Wieprz |
2017-04-15 15:00 | Halniak Targanice | 1-1 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
2017-04-15 15:00 | Naroże Juszczyn | 5-0 | Leskowiec Rzyki |
2017-04-15 15:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 1-0 | Sokół Przytkowice |
2017-04-15 15:00 | Relaks Wysoka | 1-0 | Huragan Inwałd |
2017-04-15 13:00 | Żuraw Krzeszów | 1-0 | Astra Spytkowice |
2017-04-15 11:00 | Grom Grzechynia | 0-2 | Jałowiec Stryszawa |
2017-04-15 11:00 | Burza Roczyny | 3-2 | Olimpia Chocznia |
1. | Naroże Juszczyn | 47 | 57:17 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 47 | 43:26 |
3. | Relaks Wysoka | 42 | 55:22 |
4. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 38 | 41:20 |
5. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 36 | 41:32 |
6. | Sokół Przytkowice | 31 | 31:30 |
7. | Huragan Inwałd | 31 | 43:32 |
8. | Leskowiec Rzyki | 30 | 42:39 |
9. | Orzeł Wieprz | 26 | 34:43 |
10. | Olimpia Chocznia | 25 | 25:44 |
11. | Burza Roczyny | 20 | 27:47 |
12. | Astra Spytkowice | 20 | 23:46 |
13. | Halniak Targanice | 19 | 33:42 |
14. | Grom Grzechynia | 19 | 39:45 |
15. | Skawa Wadowice | 14 | 22:34 |
16. | Żuraw Krzeszów | 9 | 10:47 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 16 | |||
2017-04-15 16:00 | Górnik Brzeszcze | 0-0 | Solavia Grojec |
2017-04-15 16:00 | LKS Gorzów | 1-3 | Skawa Podolsze |
2017-04-15 15:30 | Soła Łęki | 2-0 | Zgoda Malec |
2017-04-15 14:00 | Przeciszovia Przeciszów | 3-1 | Strumień Polanka Wielka |
2017-04-15 13:00 | Orzeł Witkowice | 2-4 | Zatorzanka Zator |
2017-04-15 11:00 | Strażak Rajsko | 2-1 | LKS Bobrek |
2017-04-15 11:00 | Hejnał Kęty | 1-2 | Zaborzanka Zaborze |
1. | Strzelec Budzów | 29 | 33:14 |
2. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 27 | 38:17 |
3. | Dąb Sidzina | 24 | 28:19 |
4. | Watra Zawoja | 22 | 36:20 |
5. | Błyskawica Marcówka | 21 | 29:26 |
6. | Leńczanka Leńcze | 20 | 26:24 |
7. | Lachy Lachowice | 18 | 38:31 |
8. | LKS Bieńkówka | 17 | 25:29 |
9. | KS Bystra | 12 | 23:33 |
10. | Huragan Skawica | 11 | 24:43 |
11. | Tarnawianka Tarnawa | 11 | 17:44 |
12. | Jubilat Izdebnik | 8 | 19:36 |
b klasa gr i - KOLEJKA 13 | |||
2017-04-15 15:00 | LKS Bieńkówka | 3:0 | Jubilat Izdebnik |
2017-04-15 15:00 | KS Bystra | 0:5 | Watra Zawoja |
2017-04-15 15:00 | Stanisławianka Stanisław Dolny | 3:0 | Strzelec Budzów |
2017-04-15 15:00 | Leńczanka Leńcze | 3:1 | Dąb Sidzina |
2017-04-15 15:00 | Tarnawianka Tarnawa | 1:8 | Lachy Lachowice |
2017-04-15 11:00 | Błyskawica Marcówka | 3:3 | Huragan Skawica |
1. | Strzelec Budzów | 29 | 33:14 |
2. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 27 | 38:17 |
3. | Dąb Sidzina | 24 | 28:19 |
4. | Watra Zawoja | 22 | 36:20 |
5. | Błyskawica Marcówka | 21 | 29:26 |
6. | Leńczanka Leńcze | 20 | 26:24 |
7. | Lachy Lachowice | 18 | 38:31 |
8. | LKS Bieńkówka | 17 | 25:29 |
9. | KS Bystra | 12 | 23:33 |
10. | Huragan Skawica | 11 | 24:43 |
11. | Tarnawianka Tarnawa | 11 | 17:44 |
12. | Jubilat Izdebnik | 8 | 19:36 |
b klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 13 | |||
2017-04-15 15:00 | Wisła Łączany | 2-5 | Gród Grodzisko |
2017-04-15 15:00 | Przełęcz Kossowa | 3-2 | Dąb Tomice |
2017-04-15 13:00 | Amator Babica | 2-2 | Nadwiślanka Brzeźnica |
2017-04-15 13:00 | Płomień Sosnowice | 1-9 | Żarek Barwałd Górny |
2017-04-15 12:00 | Skawa Jaroszowice | 4-2 | Victoria Półwieś |
2017-04-14 15:00 | Wikliniarz Woźniki | 2-2 | Borowik Bachowice |
1. | Gród Grodzisko | 31 | 54:23 |
2. | Żarek Barwałd Górny | 31 | 55:18 |
3. | Amator Babica | 26 | 23:16 |
4. | Wikliniarz Woźniki | 25 | 38:21 |
5. | Dąb Tomice | 25 | 44:20 |
6. | Przełęcz Kossowa | 20 | 27:36 |
7. | Skawa Jaroszowice | 16 | 30:29 |
8. | Borowik Bachowice | 15 | 33:36 |
9. | Wisła Łączany | 14 | 31:32 |
10. | Płomień Sosnowice | 9 | 22:49 |
11. | Nadwiślanka Brzeźnica | 7 | 13:54 |
12. | Victoria Półwieś | 6 | 20:56 |
Brak komentarzy