Pilkarskie rozgrywki wznowione zostaną w trzech ligach: IV, V oraz w wadowickiej A klasie.
Na półmetku rozgrywek w IV lidze sytuacja zespołów z naszego regionu wydaje się być komfortowa, ale i tak na wiosnę walka o utrzymanie pozycji zapowiada się ciekawie.
Jak zwykle w składach doszło do zmian. Przykładowo, z Beskidu Andrychów odeszło kilku zawodników, m.in. Mathieu Scalet (Śląsk II Wrocław), Mateusz Kubik (PCim), Grzegorz Talaga, Daniel Grabski, Marek Kudłacik (Wysoka). Do składu dołączyli juniorzy oraz Maciej Stróżak, który wraca z Wisły Sandomierz.
W sobotnie popołudnie Beskid podejmował Sosnowiankę. W pierwszej rundzie andrychowianie wygrali 3-1. Tym razem skończyło się bezbramkowym remisem. Warte podkreślenia jest, że Sosnowianka już od pierwszej połowy grała w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Madejskiego.
ZOBACZ: Galeria zdjęć z meczu Beskid - Sosnowianka
Rozmowa z trenerem Beskidu Krzysztofem Wądrzykiem
Zobaczcie terminarze na weekend.
iv liga KOLEJKA 16 | |||
2017-03-19 15:00 | Skawinka Skawina | 1-2 |
Unia Oświęcim |
2017-03-19 11:00 | Cracovia II | 5-0 |
Pcimianka Pcim |
2017-03-18 15:30 | Michałowianka Michałowice | 3-2 |
Orzeł Piaski Wielkie |
2017-03-18 15:00 | Hutnik Nowa Huta | 2-0 |
Iskra Klecza Dolna |
2017-03-18 15:00 | Beskid Andrychów | 0-0 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2017-03-18 14:15 | Dalin Myślenice | 2-1 |
KS TS Węgrzce |
2017-03-18 12:00 | Jutrzenka Giebułtów | 1-0 |
Wiślanka Grabie |
2017-03-18 11:00 | Wiślanie Jaśkowice | 2-1 |
Nowa Proszowianka |
1. | Cracovia II | 41 | 53:11 |
2. | Wiślanie Jaśkowice | 36 | 41:10 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 31 | 33:26 |
4. | Jutrzenka Giebułtów | 28 | 28:17 |
5. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 27 | 25:21 |
6. | Unia Oświęcim | 26 | 23:22 |
7. | Michałowianka Michałowice | 25 | 35:31 |
8. | Dalin Myślenice | 23 | 25:32 |
9. | Beskid Andrychów | 22 | 15:14 |
10. | Iskra Klecza Dolna | 22 | 25:32 |
11. | Wiślanka Grabie | 18 | 26:27 |
12. | Pcimianka Pcim | 17 | 20:41 |
13. | KS TS Węgrzce | 14 | 20:28 |
14. | Nowa Proszowianka | 12 | 21:32 |
15. | Orzeł Piaski Wielkie | 11 | 14:34 |
16. | Skawinka Skawina | 10 | 19:45 |
v liga - KOLEJKA 16 | |||
2017-03-19 15:00 | Tempo Białka | 4-0 |
Cedron Brody |
2017-03-19 15:00 | LKS Żarki | 3-4 |
LKS Jawiszowice |
2017-03-18 15:00 | Garbarz Zembrzyce | 1-2 |
Nadwiślanin Gromiec |
2017-03-18 15:00 | KS Chełmek | 1-1 |
Niwa Nowa Wieś |
2017-03-18 15:00 | Halniak Maków Podhalański | 1-1 |
Dąb Paszkówka |
2017-03-18 15:00 | Brzezina Osiek | 3-1 |
Victoria Zalas |
2017-03-18 15:00 | Górnik Libiąż | 2-1 |
Zagórzanka Zagórze |
2017-03-19 15:00 | Orzeł Ryczów | 3-0 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
1. | Orzeł Ryczów | 40 | 50:16 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 33 | 42:17 |
3. | Tempo Białka | 31 | 39:23 |
4. | LKS Jawiszowice | 30 | 48:13 |
5. | Garbarz Zembrzyce | 29 | 30:24 |
6. | KS Chełmek | 28 | 37:12 |
7. | Brzezina Osiek | 27 | 30:22 |
8. | Niwa Nowa Wieś | 26 | 36:27 |
9. | Halniak Maków Podhalański | 24 | 35:30 |
10. | Cedron Brody | 20 | 20:36 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 18 | 26:31 |
12. | LKS Żarki | 15 | 27:37 |
13. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 13 | 21:51 |
14. | Dąb Paszkówka | 10 | 22:46 |
15. | Victoria Zalas | 9 | 29:60 |
16. | Górnik Libiąż | 5 | 14:61 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 16 | |||
2017-03-19 15:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 2-0 |
Leskowiec Rzyki |
2017-03-19 15:00 | Jałowiec Stryszawa | 1-0 |
Olimpia Chocznia |
2017-03-19 15:00 | Halniak Targanice | 2-1 |
Huragan Inwałd |
2017-03-19 15:00 | Naroże Juszczyn | 1-0 |
Astra Spytkowice |
2017-03-19 15:00 | Burza Roczyny | 2-0 (1-0) |
Orzeł Wieprz |
2017-03-19 11:00 | Grom Grzechynia | 3-4 |
Sokół Przytkowice |
2017-03-18 15:00 | Skawa Wadowice | 2-0 |
Relaks Wysoka |
2017-03-18 15:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 5-0 |
Żuraw Krzeszów |
1. | Naroże Juszczyn | 37 | 47:14 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 35 | 31:22 |
3. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 32 | 33:17 |
4. | Relaks Wysoka | 30 | 41:22 |
5. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 29 | 33:24 |
6. | Huragan Inwałd | 28 | 41:27 |
7. | Sokół Przytkowice | 27 | 29:27 |
8. | Leskowiec Rzyki | 27 | 37:26 |
9. | Orzeł Wieprz | 19 | 28:34 |
10. | Grom Grzechynia | 19 | 36:36 |
11. | Astra Spytkowice | 19 | 23:37 |
12. | Olimpia Chocznia | 18 | 17:38 |
13. | Halniak Targanice | 14 | 28:37 |
14. | Burza Roczyny | 13 | 22:44 |
15. | Skawa Wadowice | 12 | 18:28 |
16. | Żuraw Krzeszów | 5 | 7:38 |
Brak komentarzy