Dzisiaj jest 28 lipca 2017, Imieniny: Ady, Wiwiany, SylwiuszaKęty, Zator, Wydarzenia, ks - 10.01.2017 14:50

Uratowani przed śmiercią

Policjanci podkreślają: pomoc nadeszła w porę i dzięki temu nie doszło do tragedii.

Uratowani przed śmiercią

Szczególnie w tak mroźne dni warto nie pozostawać obojętnym na los innych. O godzinie 22:00 policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym nietrzeźwego, leżącego w rejonie ulicy Parkowej w Zatorze. Mieszkaniec Zatora został oddany pod opiekę rodziny.

 

O godzinie 15.40 policjanci patrolujący rejon ulicy Krakowskiej w Kętach zauważyli siedzącego przy torowisku  nietrzeźwego mężczyznę.  Mieszkaniec Kęt miał w organizmie 2,81 promila alkoholu. W związku z tym, że nie było możliwości, aby zajęła się nim rodzina, został przewieziony do izby wytrzeźwień.

 

- W powyższych przypadkach pomoc nadeszła w porę i dzięki temu nie doszło do tragedii. Za prawidłową reakcję należą się podziękowania wszystkim zgłaszającym. Przypominamy, że wystarczy jeden telefon do służb ratunkowych – podkreślają policjanci.

 

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Naszą Klasę! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Pinger! Dodaj na Google+!     |     Wyślij link

Zobacz także

Dodaj komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!

Komentarze

Brak komentarzy!