Dzisiaj jest 27 kwietnia 2017, Imieniny: Sergiusza, Teofila, ZytyWadowice, Andrychów, Kęty, Zator, Artykuły sponsorowane, PG - 25.03.2017 12:45

Nowoczesne ocieplenie i izolacja na Twoją kieszeń

Izolacje i docieplenia budynków w dobrej cenie oferowane przez IZOBUD – firmę z osiemnastoletnim doświadczeniem.

Nowoczesne ocieplenie i izolacja na Twoją kieszeń

Firma Izobud specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych, trwałych termoizolacji oraz hydroizolacji w technologii natrysku pianki poliuretanowej.

Stosowana przez nas pianka poliuretanowa PUR powoduje, że dociepleone elementy budynków pozbawione będą mostków termicznych. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu firmy GRACO i komponentów renomowanych marek, przeznaczonych do wykonania izolacji natrysku.

 

 

Ocieplamy domy rodzinne - poddasze, stropy, ściany, dachy, piwnice, podłogi pod ogrzewanie podłogowe, fundamenty, izolacje rurociągów.

 

A ponadto dla przemysłu: hale, magazyny, chłodnie, kurniki, chlewnie, obory, stajnie, przechowalnie itp.

 

Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia.

 

Firma prowadzi również działalność usługową w zakresie dociepleń budynków styropianem, malowania elewacji, wykończenia wnętrz, malowania dachów. Posiadamy 18 letnie doświadczenie w tym zakresie.

 

 

 

Jesteśmy firmą, którą charakteryzuje solidność i profesjonalizm. Mamy nadzieję, że nasza oferta wyda się Państwu atrakcyjna i zachęcająca do współpracy z nami.

Więcej na stronie: www.izobud-pianki.pl oraz na facebooku: IZOBUD

 

 

IZOBUD Chwierut Kazimierz

Witkowice ul.Poprzeczna 28

32-650 Kęty

 

Kazimierz

tel. 504-473-953

Grzegorz

tel.793-069-136

e-mail: kontakt@izobud-pianki.pl


 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Naszą Klasę! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Pinger! Dodaj na Google+!     |     Wyślij link

Zobacz także

Dodaj komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!

Komentarze

Brak komentarzy!