Sonda

Paliwo bardzo drogie. Jeździsz z tego powodu rzadziej samochodem?

Nie wybrałeś żadnej opcji w tej ankiecie!

Tak
Nie


mamNewsa na Facebooku


 

PZU piorunów nie widziało

Wadowice, Wydarzenia, ks - 21.07.2010 11:50

A   A   A  
PZU piorunów nie widziało
Pomysłowość ludzi nie zna granic. Policja wadowicka zajmuje się już dwoma przypadkami próby wyłudzenia odszkodowania za rzekomo uszkodzony podczas wyładowań atmosferycznych sprzęt.

Rzecz dotyczy mieszkańca Choczni i Wadowic. Ten pierwszy, lat 25, chciał aby PZU wypłaciło mu 14153 zł odszkodowania, a ten drugi, lat 26, ubiegał się o odszkodowanie w wysokości 8720 zł z tej samej firmy.


Obaj panowie rzekomo ponieśli spore straty z tego samego powodu: z powodu wyładowań atmosferycznych miało dojść do uszkodzenia sprzętu RTV do nich należącego.


Pracownicy firmy ubezpieczeniowej, jak wiadomo, zawsze wnikliwie przyglądają się sprawie, nim podejmą decyzję o wypłacie pieniędzy. Tak też było w tym razem. Próba oszustwa została zdemaskowana. Ustalono, że wskazane przez mężczyzn szkody w rzeczywistości nie miały miejsca. Sprawę przekazano do wyjaśnienia policji w Wadowicach. Kryminalni przesłuchali już obu mężczyzn.

 

kontakt@mamNewsa.pl

 

 

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

 

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!


Komentarze
2010-07-23 13:44:48
rak05:

Polak potrafi, nawet jak nie ma z czego.
Ta nasza natura kombinatora i cwaniaka znana jest wszędzie.
Na wyspach brytyjskich przyłapanie na fałszywym składaniu oświadczenia nakłada na kłamce bardzo surowe kary, które wymierza sąd.
U nas też powinna skończyć się pobłażliwość władz dla takich ludzi.Powinni być za to ukarani.



 


 

 
 
Reklama Google

Podpatrzone w sieci

 



Polecamy również

Andrychow.org


0.12420392036438