Oferta pracy z firmy TECH Sterowniki

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.03.2016 21:15, REKLAMA
Zobacz szczegóły.

Nasza firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

INFORMATYK-PROGRAMISTA C++

Miejsce pracy: Wieprz koło Andrychowa, Bielsko-Biała lub Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe bądź studenci ostatnich lat studiów
  • dobra i praktyczna umiejętność programowania w języku „C” i „C++”
  • mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania
  • znajomość podstaw elektroniki
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów informatycznych
  • systematyczność i rzetelność

Zakres obowiązków:

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pisanie programów w języku „C” i „C++”

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość dokształcania w trakcie wykonywanej pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • elastyczny czas pracy
  • zatrudnimy również dodatkowo absolwentów uczelni informatycznych-bez większego doświadczenia

ARTYKUŁ SPONSOROWANY