Znaleziono tablet i klucze. Do odbioru na komisariacie

Region, Kęty, Na sygnale, Wiadomości, 10.07.2018 10:10, red
Znaleziono tablet i klucze. Do odbioru na komisariacie

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach poszukują właściciela kluczy, które zostały znalezione przez mieszkankę Kęt w dniu 30 czerwca 2018 w parku przy ulicy Spacerowej w Kętach.

Klucze znajdują się w Komisariacie Policji w Kętach, skąd właściciel może je odebrać. W tym celu należy skontaktować się osobiście bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer 33 845 33 22 z policjantami z kęckiego komisariatu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach oddadzą równiwłaścicielowi tablet marki Apple iPad, który został znaleziony w dniu 28 czerwca 2018 przez jednego z pasażerów w busie relacji Bielsko-Biała – Kraków.

Tablet znajduje się w Komisariacie Policji w Kętach, skąd właściciel może go odebrać. W tym celu należy skontaktować się osobiście bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer 33 845 33 22 z policjantami z kęckiego komisariatu.


źródło: policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy