Znajomi zaalarmowali. Służby ratunkowe zdążyły z pomocą

, Na sygnale, Wiadomości, 24.07.2018 13:50,
Było o krok od tragedii.
Znajomi zaalarmowali. Służby ratunkowe zdążyły z pomocą
Jak informuje policja, w nocy z 20/21 lipca policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, strażnik z Komendy Straży Miejskiej w Kętach oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach, interweniowali w sprawie 34 – letniego mieszkańca Kęt, który targnął się na własne życie. Służby zaalarmowali znajomi zaniepokojeni brakiem kontaktu z mężczyzną.

W piątkową noc tuż po godzinie 23.00 dwoje mieszkańców Kęt zjawiło się w komisariacie Policji w Kętach z prośbą o sprawdzenie sytuacji ich 34 - letniego znajomego, który podczas rozmowy telefonicznej sprawiał wrażenie załamanego, a później nie odbierał już telefonu.

Pod wskazany adres natychmiast został wysłany patrol mieszany w składzie: policjant i strażnik miejski. Funkcjonariusze przez kilka minut pukali do mieszkania, ale kiedy w dalszym ciągu nikt nie otwierał drzwi na miejsce wezwano strażaków.

- Aby dostać się do mieszkania znajdującego się na II piętrze strażacy zbili szybę w oknie, a następnie otworzyli drzwi wejściowe. W jednym z pokoi na łóżku został odnaleziony 34 – latek z ranami nadgarstków. Funkcjonariusze i strażacy przystąpili do udzielania pierwszej pomocy, na miejsce wzywając Pogotowie Ratunkowe. Mężczyzna został oddany pod opiekę ratowników medycznych , którzy zabrali go do szpitala na dalsze leczenie - informuje policja.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy