Złodziej ukradł portfel z otwartego samochodu. Nie spodziewał się, że tak szybko usłyszy zarzuty

, Na sygnale, Wiadomości, 27.06.2019 12:05,
Portfel - bez pieniędzy - wylądował na śmietniku.
Złodziej ukradł portfel z otwartego samochodu. Nie spodziewał się, że tak szybko usłyszy zarzuty
Policjanci Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy zatrzymali złodzieja portfela. 29-latek usłyszał już zarzut w tej sprawie i przyznał się do jego popełnienia.

Jak informuje w komunikacie wadowicka policja we wtorek (25.06) Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach została powiadomiona o kradzieży portfela.

Jak wynikało z ustaleń, złodziej z otwartego samochodu, który był zaparkowany na parkingu przed jednym z zakładów pracy w Wadowicach, ukradł portfel z zawartością dokumentów m.in. dowodu osobistego, prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego oraz gotówki.

- Pokrzywdzony oszacował straty na łączną kwotę 2100 złotych. Kryminalni niezwłocznie zajęli się tą sprawą i jeszcze tego samego dnia zatrzymali 29-letniego wadowiczanina. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty (oprócz pieniędzy) - złodziej wrzucił je do studzienki kanalizacyjnej na terenie miasta - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

teresa12345, 27.06.2019 12:19

Dlaczego już któryś z artykułów mam newsa kopjuje ,,wadowice24,,.Czy Wadowice nie potrafią napisać czegoś sami?To już nie pierwszy raz