Zderzenie ze słupem

, Na sygnale, Wiadomości, 10.06.2018 20:05, WB
Zderzenie ze słupem
Do zdarzenia doszło w niedzielę (10.06) wieczorem na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie. Wstępnie wiadomo, że na łuku drogi kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup i ogrodzenie. Nikomu nic się nie stało.

Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 13.06.2018 11:37

Tylko nie progi... To niszczenie zawieszenia we wszystkich samochodach

bracki7, 12.06.2018 10:22

Może ktoś (policja) w końcu wyciągnie wnioski? To drugi wypadek z udziałem auta i słupa w ciągu paru dni na tym samym łuku! Może jakiś patrol z radarem postoi tam parę dni w miesiącu, to Ci szaleńcy, którzy prują z Rzyk ile fabryka dała i odwrotnie, zaraz za przejazdem kolejowym - gaz do dechy, może się opamiętają? Może jakieś progi zwalniające? Fotoradar? Cokolwiek? Mieszkam tam obok i słyszę jak auta jeżdżą. W zasadzie dziwię się, że tylko dwa wypadki ostatnio były..

specnarz, 11.06.2018 06:01

Ten zakręt może i jest źle wyprofilowany ale jadąc poniżej 100 na suchej nawierzchni lub zgodnie z ograniczeniem prędkości na śliskiej nawierzchni nie ma możliwości takiego zdarzenia. PS: Pozdrowienia dla wszystkich "ścinających" zakręty - uruchomcie wyobraźnię.