Zderzenie na drodze krajowej w Bulowicach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Region, Andrychów, Kęty, Na sygnale, Wiadomości, 12.06.2018 17:30, DK
Do wypadku doszło we wtorek (12.06) po godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 52.
Zderzenie na drodze krajowej w Bulowicach [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Wstępnie wiadomo, że w zderzeniu trzech samochodów poszkodowane zostały 2 osoby. Do wypadku doszło w rejonie remizy miejscowej OSP. Na miejscu pierwsi byli strażacy OSP Bulowice, którzy przystąpili do akcji ratowniczej.

Na miejscu są służby ratunkowe. Droga była zablokowana do godz. 18:45. Policjanci wyznaczyli objazd ulicą Stara Droga.

Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkaniec Bielska-Białej kierując samochodem marki Citroen z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z samochodem marki Opel, którego kierująca uderzyła w jadący za citroenem samochód marki Fiat, po czym fiat uderzył w drzewo.

Kierująca oplem oraz kierująca fiatem (która doznała poważnego urazu nogi) zostały przewiezione do szpitali w Oświęcimiu i Wadowicach.
foto: HS


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy