Zderzenie dwóch samochodów na DK44

, Na sygnale, Wiadomości, 04.10.2018 21:25, red
Niespokojny czwartkowy (4.10) wieczór na drogach powiatu oświęcimskiego.
Zderzenie dwóch samochodów na DK44
Wieczorem doszło do dwóch zdarzeń. Najpierw dziecko zostało potrącone przed radiowóz z kolumny prezydenta Andrzeja Dudy, który odwiedził Oświęcdim.


Wieczorem do bardzo groźnego zdarzenia doszło w Zatorze, w rejonie parku rozrywki Energylandia na drodze krajowej nr 44. Tam miało miejsce zderzenie volkswagena z pogotowia energetycznego firmy Tauron z bwm. Jedna osoba została ranna - trafiła do szpitala.

Policja ustala dokładne przyczyny obu tych zdarzeń.

Jak wstępnie ustalili policjanci 41 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując samochodem marki BMW, podczas manewru wyprzedzania poprzedzającego go VW Transportera, zorientował się, że z przeciwka nadjeżdża pojazd, w związku z tym ponownie zjechał na swój pas, gdzie uderzył w bok wyprzedzanego pojazdu. W wyniku uderzenia VW Transporter, którym kierował 37 – letni mieszkaniec Zatora wywrócił się na jezdnię.


foto: OSP Zator

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kik, 05.10.2018 08:46

żal wam du.e ściska platfusy hehe

aleocochodzi, 04.10.2018 21:43

A może chciałeś napisać "pies"?

aleocochodzi, 04.10.2018 21:41

Dobrze że PiS a nie członkowie PiSu.