Zatrzymano czterech sprawców ostatniego pobicia przed kościołem w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 20.07.2018 13:00, PG
Osoby na widok oznakowanego radiowozu rozbiegły się w różnych kierunkach.
Zatrzymano czterech sprawców ostatniego pobicia przed kościołem w Andrychowie

Jak już pisaliśmy w ostatni poniedziałek (16.07.) w okolicach kościoła św. Macieja w Andrychowie pobito mieszkańca Andrychowa. Około godz. 22:00 dyżurny komisariatu policji w Andrychowie został powiadomiony o bójce kilku osób w centrum miasta przy ul. Rynek.

Jak informuje nas rzecznik prasowy KPP w Wadowicach Agnieszka Petek, po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowano patrol policji oraz załogę karetki pogotowia, która udzieliła pomocy poszkodowanemu w tej bójce. Osoby na widok oznakowanego radiowozu rozbiegły się w różnych kierunkach, a policjanci niezwłocznie wszczęli poszukiwania sprawców.

W sprawę zaangażowani zostali również funkcjonariusze andrychowskiego wydziału kryminalnego, których działania doprowadziły do zatrzymania jeszcze tego samego dnia, 24-letniego mieszkańca Andrychowa. Policjanci w kilku następnych dniach ustalili i zatrzymali pozostałych trzech mężczyzn w wieku 31, 32 i 36 lat biorących udział w zdarzeniu.

Na podstawie zgromadzonego materiału, mieszkańcom Andrychowa przedstawiono zarzuty z art. 158 § 1 KK tj. udziału w bójce, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krl13, 21.07.2018 11:57

To miasto to jest porażka, wylęgarnia dresiarstwa, menelstwa i huligaństwa.

Zmartwiony, 21.07.2018 09:15

Policja niech w końcu się weźmie za melinę sponsorowaną z pieniędzy miejskich (TOALETA MIEJSKA) albo ją zamknie. Osoby które mają potrzebę z korzystać i tak tam nie w chodzą bo zaraz są napastowani o pieniądze przez agresywnych, często pijanych meneli. Taka sytuacja regularnie powtarza się a Policja i Straż Miejska albo nie chce, albo nieudolnie reaguje. Rodziny które chcą