Zabił żonę, ostatecznie trafi do szpitala psychiatrycznego

, Na sygnale, Wiadomości, 14.11.2019 08:00, red
Finał tragedii sprzed kilku miesięcy w Kętach.
Zabił żonę, ostatecznie trafi do szpitala psychiatrycznego
Do tego zdarzenia doszło na początku kwietnia br. w Kętach (Zobacz: Nożownik zaatakował w Kętach)

Nad ranem 53-letni mężczyzna zaatakował przed domem nożem kuchennym swoją 53-letnią żonę, która wracała od rodziny. Zadał jej dwa ciosy w brzuch.
Kobieta trafiła do szpitala. Przeszła tam operację, jednak 2 dni później zmarła.

Napastnik został zatrzymany przez policję. Okazało się, że był pijany - badanie wykazało 2,4 promila alkoholu w organizmie.

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy. Tłumaczył, że był w konflikcie z żoną, a tłem konfliktu miała być zazdrość. Prokuratura przedstawiła mężczyźnie zarzut zabójstwa.

Od tej pory mężczyzna przebywał w areszcie. Skierowano go na obserwację psychiatryczną. Biegli uznali, że jest niepoczytalny. Dlatego mężczyzna zostanie umieszczony w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy