WYPADKI. Ranni rowerzystka i motocyklista

, Na sygnale, Wiadomości, 25.04.2018 15:00, red
Do wypadku doszło w środę rano.
WYPADKI. Ranni rowerzystka i motocyklista
Jak informuje policja, w środę (25.04) o godzinie 9.00 w Kętach na ulicy Jana Kantego doszło do zdarzenia drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci 36 – letnia mieszkanka Kęt, kierując samochodem marki Acura potrąciła przejeżdżającą przez przejście dla pieszych na rowerze 82 - letnią mieszkankę Kęt. W wyniku potrącenia rowerzystka upadła na jezdnię. Pogotowie Ratunkowe przewiozło 82 – latkę do szpitala gdzie aktualnie przechodzi badania

Do innego wypadku doszło w środę w Osieku na skrzyżowaniu przy Tarniówce. Miało tam miejsce zderzenie samochodu osobowego z motocyklistą. Ranny motocyklista trafił do szpitala. Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Jak ustalili policjanci 17 – letni mieszkaniec gminy Kęty kierując motocyklem marki Honda, podczas wyprzedzania ciągu pojazdów zderzył się ze skręcającym w lewo samochodem marki Citroen, którym kierował mieszkaniec powiatu wadowickiego.


OSIEK


KĘTYźródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 25.04.2018 17:18

Przez przejście dla pieszych nie wolno przejeżdżać jednośladami. Przepis mówi że jednoślad należy przeprowadzić. I kto jest sprawcą w tym wypadku w Kętach???