Wypadek za wypadkiem. Są poszkodowani

, Na sygnale, Wiadomości, 26.04.2019 16:12, red
Niespokojne piątkowe popołudnie.
Wypadek za wypadkiem. Są poszkodowani
W piątek (26.04) kwadrans przed godziną 16:00 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej Kęty - Oświęcim. W Bielanach miało miejsce zderzenie samochodu osobowego z motocyklistą [na zdjęciu]. Na miejscu są służby ratunkowe, udzielają pomocy 2 osobom.

- Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkaniec gminy Kęty kierując samochodem marki Renault Clio podczas skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka na motocyklu marki Suzuki mieszkańcowi Jawiszowic. Do szpitala zostali przewiezieniu motocyklista oraz jego pasażerka. Po badaniach okazało się, że motocyklista doznał ogólnych potłuczeń oraz urazu nogi, a pasażerka motocykla oprócz ogólnych potłuczeń doznała złamania ręki. W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Z kolei około godziny 16:00 doszło do wypadku w Tomicach na ul. Patria. Jak wstępnie wiadomo, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów, jedna osoba jest ranna.

Popołudniu do wypadku doszło także w Juszczynie na DK28. Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu dwóch samochodów.

Około godziny 16:20 do kolizji doszło także na DK52 w Izdebniku, w rejonie tzw. starej poczty. Nikomu nic się nie stało.

Do bardzo poważnego zdarzenia doszło w piątek także na drodze S52 w Bielsku-Białej. Cztery osoby zostały ranne po tym jak pękła opona w ciężarówce. Wyglądało to fatalnie.

WYPADEK W BIELANACH


foto: bartek -oswiecim112

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy