Wypadek w Andrychowie. Auto uderzyło w drzewo i spłonęło [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 16.07.2018 11:00, red
Odnaleziono mężczyznę, który kierował pojazdem.
Wypadek w Andrychowie. Auto uderzyło w drzewo i spłonęło [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Do wypadku doszło w sobotę (14.07) po czwartej rano na ulicy Szewskiej w Andrychowie, w rejonie Wieprzówki. Wiadomo, że samochód uderzył w drzewo, dachował i zaczął płonąć.

Wezwani na miejsce strażacy ugasili pożar. We wraku nie było kierowcy. Zdołał prawdopodobnie samodzielnie wydostać się z roztrzaskanego samochodu. W okolicy znajdowały się ślady krwi. Trwają poszukiwania kierowcy.

Jak przekazuje nam rzeczniczka wadowickiej policji Agnieszka Petek - Około godz. 4:10 osoba kierująca fiatem seicento z nieustalonych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo. Samochód dachował. Następnie seicento uległo całkowitemu spaleniu. We wnętrzu pojazdu i w bezpośrednim rejonie nie ujawniono żadnych osób.

W wyniku czynności policjanci ustalili mężczyznę, który kierował fiatem seicento. Okazało się, że pochodzi on z Andrychowa i nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi w tej sprawie komisariat policji w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 15.07.2018 04:53

Kierowca został odnaleziony i pouczony, że nie może oddalać sie od płonącego pojazdu

Keson, 14.07.2018 06:23

Roztargniony kierowca kolejny przypadek.