Wypadek motocyklisty [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 06.06.2019 11:20,
Policja ustala przyczyny tego zdarzenia.
Wypadek motocyklisty [AKTUALIZACJA]
W środę (5.06) wieczorem w rejonie skrzyżowania ulic Beskidzkiej z Brzosy w Gierałtowicach doszło do wypadku z udziałem 64-letniego motocyklisty. Prawdopodobnie jechał nieostrożnie i doprowadził do przewrócenia pojazdu.

Mężczyzna został poszkodowany, pomocy udzielił mu zespół ratownictwa medycznego, a następnie trafił do wadowickiego szpitala. Na miejscu interweniowali również strażacy z JRG Andrychów, OSP Gierałtowice i OSP Wieprz.

Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia. Jak się okazało, mężczyzna kierował motocyklem mając ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 06.06.2019 07:01

Może trzeba było jeszcze wezwać helikopter i saperów !

mirko2006, 05.06.2019 21:10

Na miejscu interweniowali również strażacy z JRG Andrychów, OSP Gierałtowice i OSP Wieprz. Co tak mało? przecież tam trzeba było podnieś ten przewrócony motor. Oj oj panie dyspozytorze za mało, za mało ciężkich wozów straży.