W sobotę aż 7 kolizji! W niedzielę i w poniedziałek spokojnie na drogach

, Na sygnale, Wiadomości, 23.04.2019 12:10, PG
Święta na drogach. Policyjny przegląd drogowy.
W sobotę aż 7 kolizji! W niedzielę i w poniedziałek spokojnie na drogach

Jak przekazuje nam asp. szt. Małgorzata Hombesch w sobotę (23.04.) w powiecie wadowickim doszło do aż siedmiu kolizji drogowych, z czego dwie z udziałem pijanych kierowców. I tak w Gierałtowicach koło cmentarza na ul. św. Marcina nieznana osoba kierująca samochodem marki fiat doprowadziła do kolizji i uciekła z miejsca zdarzenia. Policjantom udało się złapać sprawcę, który okazał się być mężczyzną w stanie nietrzeźwości - 2, 34 promila. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania. Z kolei przed północą w Wadowicach kierujący pojazdem marki alfa romeo jechał w stanie nietrzeźwości na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Batorego. W wyniku nadmiernej prędkości utracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik i przeleciał nad chodnikiem, pasem zieleni po czym zatrzymał się na ul. Olbrychta.

W niedzielę (21.04.) miało miejsce tylko jedno zdarzenie. W Tłuczani o godz. 06:00 rano kierujący pojazdem marki opel vectra w wyniku przemęczenia zasnął za kierownicą, wskutek czego zjechał z jezdni i uderzył w przepust drogowy.

Z kolei w poniedziałek (22.04.) doszło dwóch zdarzeń drogowych, jedno z udziałem sarny w Gorzeniu Górnym a drugie w Andrychowie, gdzie miała miejsce kolizja. Po godz. 16:00 na ul. Krakowskiej kierujący samochodem volvo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem renault. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy