Uwaga szklanka na drogach!

, Na sygnale, Wiadomości, 27.11.2018 07:56, red
Kierowcy z gminy Andrychów alarmują: we wtorek rano po lokalnych drogach nie da się jeździć!
Uwaga szklanka na drogach!
Fatalne warunki na drogach - zwłaszcza lokalnych w gminie Andrychów. - Z Sułkowic do Andrychowa jechałem rano pół godziny! Miejscami jeden wielki lód. Co chwilę jakiś samochód w rowie. Gdzie są służby odpowiedzialne za posypywanie dróg? - informuje nas jeden z kierowców.

Nie lepiej było na lokalnych drogach w Roczynach.

- Na jednej z głównych dróg wyjazdowych ze szkoły w Roczynach widziałem trzy(!) samochody w rowie - pisze nasz Czytelnik z Roczyn.

Przed 8 rano służby ratunkowe interweniują m.in. w Sułkowicach, gdzie na ulicy Środkowej doszło do kolizji dwóch aut. Z powodu śliskiej nawierzchni strażacy mieli problem z dojechaniem na miejsce!

Dodajmy, że już w poniedziałek synoptycy wydali ostrzeżenie o mogących wystąpić oblodzeniach dróg.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bawolak87, 27.11.2018 15:56

W Sułkowicach nie kolizja tylko 2 samochody ściagnęło z krzyżówki w stronę fosy i były oparte o siebie. Vw chciał ominąć busa który już stał na poboczu i do niego go docisło. Straż czekała ponad godzinę na piaskarke by zacząć działać. Lodowisko jednym słowem.

1a9b8c5d, 27.11.2018 15:19

demokracja to nie tylko prawa ale obowiązki przede wszystkim / utrzymanie chodników graniczących z posesją należy do wlaściciela posesji tak stanowi prawo (ustawa o utrzymaniu porządku i czystości w gminach ) proponuję poczytać a pozniej oskarżać innych, powodzenia

taranczako, 27.11.2018 11:38

nawierzchnia chodników na moście Na Wieprzówce u zbiegu Beskidzkiej i Olszyn śliska jak diabli choć na taką nie wygląda i nie tylko starszym osobom idącym tu w kierunku cmentarza grozi niebezpieczne poslizgniecie!

stefanbatory, 27.11.2018 09:11

Oblodzeniach

stefanbatory, 27.11.2018 09:10

O obliczeniach sorki

stefanbatory, 27.11.2018 09:09

Tak to działa w Polsce. Najpierw ostrzeżenie dla Małopolski o obliczeniach obowiązujące od wtorku, a jak przychodzi wtorek to zima zaskoczyła drogowców. Co to k.... jest? Żadnej odpowiedzialności. Anarchia.