Ulice puste. Niektórzy kierowcy szaleją [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 21.03.2020 19:45, NEWSY CZYTELNIKÓW
Takie zdarzenie na głównej ulicy Andrychowa.
Ulice puste. Niektórzy kierowcy szaleją [FOTO]

W sobotę (21.03) jeden z mieszkańców był świadkiem szaleńczej jazdy pewnego kierowcy główną ulicą Andrychowa.

Tak - dość osobliwie - opisał całą sytuację, zamieszczając wpis na tablica.mamNewsa.pl:

"Kierowcy srebrnego Golfa IV, gratulacje za bezwypadkowe przejechanie odcinka miedzy Kauflandem, a znakiem Stop na przejeździe kolejowym na Żwirki i Wigury w rekordowym czasie 35 sekund.
Twój "rekord" został zarejestrowany w sobotę 21 marca chwilę po godzinie 16:19. Gratulujemy.
Ale to nie wszystko z naszej strony. Za ten wyczyn komisja konkursowa będzie miała prawo przyznania co najmniej 19 punktów i 900,00 złotych. Postało ustalić miejsce i czas odebrania nagrody.

Jeszcze raz gratulujemy "zwycięzcy" a póki co zaprezentujemy moment, za który należy się z pewnością najwyższa nota:
< https://zapodaj.net/1210e8091cf2d.jpg.html >
< https://zapodaj.net/ac789d64d54ce.jpg.html >
< https://zapodaj.net/91b065beda286.jpg.html >
- poinformował mieszkaniec.

Sprawą prawdopodobnie zajmie się policja, która sądząc po jakości oryginalnych zdjęć i tym, co na nich widać, nie powinna mieć problemów z ustaleniem sprawcy tych wykroczeń.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Piotr0268989, 22.03.2020 11:47

Miałem taką samą sytuację 2 miesiące temu - zgłosiłem na policję. Złożyłem zeznania i Pani policjantka delikatnie skłaniała mnie do umorzenia sprawy. Po co oni tam w ogóle siedzą. Nagrałem filmik. Dowody dostarczone. I umorzenie bo jadąc pojazdem nie jestem wystarczającym świadkiem aby ukarać tą osobę. Tak teraz myślę skoro teraz co 3 auto ma kamerkę to po co tylu policjantów - połowa mniej jest potrzebna. Dowody zbierają sami mieszkańcy, uczestnicy zdarzeń za pomocą kamerek czy telefonów.

Angel, 22.03.2020 11:20

A komu to przeszkadza skoro ulice są puste? Przecież nikogo nie zabije... Najwyżej siebie. Na czas wirusa powinno się podwyższyć dopuszczalne prędkości, albo nawet je anulować lub po prostu nie karać za ich przekraczanie, bo skoro ulice puste to nic policji do tego co tam sobie na niej kto robi, skoro nikomu nie szkodzi. A jak się rozwali to jego sprawa. No ale wiem że debile którzy muszą być kontrolowani przez państwo bo tak są nauczeni nie mogą tego ogarnąć i jedyny już beczy o fotoradar iksDe a inni że kto zapierdala... Masakra... Jak można mieć tak wyprane mozgi?

mirko2006, 21.03.2020 21:21

gepard czester; Zapytaj końcem przyszłego tygodnia tego rajdowca czy się cieszy z nagrody. A tak po za tym możesz mi wierzyć lub nie ten materiał jest idealny do przyznania nagrody.

starymoher, 21.03.2020 21:17

Na tym odcinku takie zawody odbywają się co dzień,zwłaszcza w godz porannych.tam powinien być fotoradar.

gepard czester, 21.03.2020 21:02

Takie ,,foto' nic nie wnosi, kierowca golfa mógł np. omijać bryczkę konną której woźnica dostał nagle rozwolnienia i musiał się udać za pobliski żywopłot pozostawiając swój pojazd na jezdni.