Tymczasowy areszt dla 36-latka z Andrychowa

, Na sygnale, Wiadomości, 12.02.2019 15:00,
W poniedziałek (11.02) Sąd Rejonowy w Wadowicach zastosował 3-miesięczny areszt wobec 36-latka, który na terenie Andrychowa dopuścił się szeregu przestępstw.
Tymczasowy areszt dla 36-latka z Andrychowa

Jak informuje policja, 27 stycznia 36-letni mieszkaniec Andrychowa został zatrzymany przez funkcjonariuszy andrychowskiego komisariatu, po tym jak wielokrotnie (zarówno w tym dniu jak i wcześniej) groził pozbawieniem życia członkom swojej rodziny, jak również naruszył ich nietykalność cielesną poprzez popychanie i szarpanie.

- 36-latek wtargnął do rodzinnego mieszkania mieszczącego się w jednym z bloków na terenie Andrychowa, po czym nie chciał go opuścić przez co naruszył mir domowy. Gdy rodzinie udało się wypchnął agresora za drzwi wówczas mężczyzna umyślnie zaczął uderzać rękoma w drzwi wejściowe do bloku, następnie kopać, w wyniku czego zniszczył je powodując straty na kwotę ponad 750 złotych. Interweniujący tego dnia policjanci zostali przez 36-latka znieważeni, na domiar tego mężczyzna stosując przemoc i groźbę zmuszał policjantów by go nie zatrzymywali - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

36-latek był wcześniej karany za inne i podobne przestępstwa. Teraz usłyszał 7 zarzutów. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 13.02.2019 05:48

Roztargniony każdy może być nawet sędzia czy taki zwykły obywatel.