Trudne warunki na drogach, wypadki i kolizje [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 15.12.2018 21:20, red
Fatalne warunki na drogach. Tylko w sobotę wieczorem doszło do trzech niebezpiecznych zdarzeń.
Trudne warunki na drogach, wypadki i kolizje [AKTUALIZACJA]
W sobotę (15.12) około godziny 21:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że na lokalnej drodze w Paszkówce potrącony został pieszy. Niestety potrąconej osoby nie udało się uratować. Policja ustala przyczyny tej tragedii.

Około godzony 17:00 do groźnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 28 w Makowie Podhalańskim. Miało tam miejsce zderzenie trzech samochodów osobowych. Wyglądało groźnie [na zdjęciu], ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów na śliskiej drodze doszło także w Wieprzu k. Andrychowa. Nikomu nic się nie stało.

Policja apeluje o ostrożniejszą jazdę: miejscami pada śnieg, jest bardzo ślisko. Drogi są oblodzone.


foto: facebook.com/112malopolska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 16.12.2018 08:56

Kierowca siedzi w rozpierdzielonym samochodzie z wybałuszonymi oczami, a policjant zwraca się do niego z ojcowskim pouczeniem w te słowa: - No i widzi pan? Pan zapiął pas i nawet pan nie draśnięty, a pana kobieta nie zapięła i teraz się wala tam w krzakach z penisem w zębach.