Tragedia o poranku, śmiertelne potrącenie [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 12.02.2019 06:55,
Do wypadku doszło we wtorek (12.02) rano.
Tragedia o poranku, śmiertelne potrącenie [AKTUALIZACJA]
Do wypadku doszło we wtorek (12.02) po 5:00 rano na ulicy Wspólnej w Sułkowicach k. Andrychowa. Kierowca samochodu dostawczego potrącił tam pieszego. Niestety mimo trwającej bardzo długo na miejscu reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu są służby ratownicze, droga jest zablokowana. Policja ustala dokładne przyczyny tego wypadku.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena transportera w wyniku nieprawidłowego wymijania pieszego potrącił go. Niestety, mimo prowadzonej reanimacji 44-letniego pieszego, mieszkańca gminy Andrychów, nie udało się uratować. Policjanci prowadzą czynności, mające ustalić dokładne przyczyny tego zdarzenia - informuje nas Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

We wtorek rano po opadach śniegu drogi są bardzo śliskie. Zwłaszcza te lokalne, w rejonach podgórskich.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Filip80, 13.02.2019 22:47

Może i kierowcy jeżdżą zbyt szybko ale największym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa i życia jest brak chodników na ulicy Wspólnej,Za Grapą,Racławickiej itd. Może by pan burmistrz zadbał o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Andrychów zamiast budować drugi basen,podnosić opłaty za wywóz śmieci w końcu to on odpowiada za nasze bezpieczeństwo.

maria, 13.02.2019 06:20

co się dzieje z kierowcami ja myślę że za male kary dlatego kpią sobie z przepisów przekraczanie prędkości wyprzedzanie na podwójnej ciągłej to normalka to nie kierowcy to pajace którym powinno się zabierać prawo jazdy.

Keson, 13.02.2019 05:52

Omijanie pieszego to minimum metr a nie długość lusterka. Zamknąć gościa na 5 lat zabrać prawo do prowadzenie pojazdów a jak robił to zawodowo to zakaz wykonywania zawodów związanych z ruchem drogowym.